Marka konusunda çok kararsız kaldım yardım lazım.lütfen:(

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 7000 km dir atiker kullanıyorum en ufak bir sorun yaşamadım. arabanın yakıtı şehir içinde belli olmaz. uzun yolda 1 lt gaz ile 12.5 km gidiyorum

35caldion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet anlaşılan iş iyi bir ayarda ve ustada bitiyormuş
hepinize teşekkür ederim:rolleyes:

alperx20xev

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Prins VSI bilmiyorum bu markayı araştırdınız mı ama ben çok menunm tavsiye ederim şiddetle 2004den beri kullanıyorum o zamnlar tuzluydu biraz 2500€ gibi ama şimdi düşmüştür şimdi baya benim için en önemli performans düşmeden lpg kullanmam oldu usta faktörüde bu anlattıklarım kadar önemli kesinlikle :)

Son düzenleme:

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende longas italyan sıralı sistem kullanıyorum ve 2 yıldan beri önemli bir sorun yaşamadım ama yinede marka önerme yerine iyi usta öneririm...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Markanın malzeme kaliteside tabiki önemli...Alper'in dediği marka Prins gerçekten kaliteli ama hala pahalı...Birde Tartarini var..Ben Tartarini kullanıyorum ve memnunum...Ama ne takarsan tak gerçek olan tek bir kelime bile eklemeden Berkay abiye sonuna kadar katılıyorum...

muratakkin32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
landirenzo veya landi opel ile anlaşması var zaten bosh enjektör kullanıyor. herkese tavsiyem bu

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
prince kullanıyorum, daha yeni taktırdım yaklaşık 1000 km falan oldu hemde garantiyi bozarak taktırdım. kafam rahat herhangi bir sıkıntısı yok aynı benzinli gibi sorunsuz. tamam usta ve montaj faktörü çok önemli ama bir de bunun yanında kullanılan malzemenin de kalitesi faktörü var. opel landirenzo takıyor garanti bozulmadan ama bu landirenzonun en iyisi olduğunun göstergesi olmadığı gibi soru çıkartmayacağı anlamına gelmeyeceği düşüncesi ile madem lpg taktıracağım en iyisi olsun başım ağrımasın düşüncesi ile prince taktırdım. inanın çok da memnunum hatta şöyle söylebilirim gaz pedalının yerini yeni keşfettim, en sağdakiymiş ;) herkesin mutlaka bir düşüncesi vardır saygı duyarım ama bu lpg konusunda iyi düşünün ve iyi araştırın. referansı iyi ve yaptığı işin arkasında duracak bir servise montajını yaptırın ve en önemlisi tasarruf yapacağım derken de sorunlarla uğraşmamak adına 3-5ten kaçmadan kesenize göre en iyisini taktırın, sizin adınıza şimdiden hayırlısı olsun. saygılar...

egecdx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 vectra cdx'te Stafanelli kullanıyorum.Yazın yakıt uzun yolda 120-140 ykr a kadar düşüyor(90-100 km hızda).Gayet memnunum tek sıkıntısı ben soğuk bi bölgede görev yapıyorum sabah ilk çalışmada benzinden gaza geçerken stop ediyor.buda büyük bi sorun yaratmıyor

aydn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk sırada brc düşün sonra zavoli düşün diğerini düşünme bile