landirenzo mu lovato mu? kararsız kaldım...

vosvosist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikinci ayarda düşer benzinde kullandıgın gibi itina edersen ( genelde gaz takdıranlar gaza fazla basıyor ilk zamanlar )

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
prins teleflex taktıramıyorsanız

lovato brc zavolli tercih edilebilir

ama opel garanti işi düşünülünce mecbur landirenzo takıyor herkes.

Oktay-35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugünkü ölçüme göre 20 tlye 130 km yaptım, shell gazdan 2.02ye aldım. 80'i bol dur kalklı şehir içi gündüz trafiği, 50 kmsini de sakin kullanarak 60 100 km arası hızla düz yolda giderek yaptım. Allah bereket versin :) benzini 3.72den alarak 20 tl'ye şehir içi 75-80 şehir dışı tamamen 90 km sabit hızla 100 km yapabiliyordum.

vosvosist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun dizelden daha tasaruflu bence

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bende lpg kurcalıyorum her yol landi renzoya cıkıyor :) istanbulda bu işi kim iyi yapar ? henuz bir cevre edinemedik. birde lpg yankını stepne yerine saklamak gibi bir olay duymuştum. böyle birşey mumkun mu? yani bajaı kucultmemek için?

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki gazıda kullanmadım bilemiyorum ama benim tercihim ve tavsiyem kesinlikle brc, geniş servis ağı ve sorunsuzluk.

vosvosist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maltepe e5 üstünde olgun lpg var korkmadan bırakın arkadaşlar bana orayı tavsiye etmişdi şukur cok memnun kaldım yer kendilerinin yıllardır ordalar

OLGUN LPG , otogaz, lpg, lpg dönüşümü, likit petrogaz, alo lpg lpg dönüşüm hattı tüpgaz, tüp, landi renzo, ... 1994 yılında OLGUN OTO YEDEK PARÇA SAN. VE TİC. A.Ş. ... KÜÇÜKYALI-MALTEPE Tel: 0(216) 417 0095. Fax: 0(216) 417 0078 ...