Manuel Şanzımandan Gelen Ses Sebepleri-Astra G

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yag aktıysa o kutuyu kırdı. istavruz dişlisi kırma hastalıgı var opellerde ama senınkıde o yoktu cunkı vıteslerde sorun olmazdı öyle bı sorun olsa

vitwes geçme sorunu artık yolda kalınca oldu hatta bi ara ikide takılı kaldı iki elimle asıldım boşa aldım. takır tukur gitti. nolcak bakalım birazdan ararlar heralde.

çankaya opelde iyi kapatamamış olabilirler kapagı çünkü salı günü götürdüm biraz yağ eklediler. ondan once yağ kaçırma sorunu yoktu. belki de alakası yoktur

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Beyin fırtınası derken tamda evlilik üzeri başına gelen şu işe bak. Geçmiş olsun inşallah fazla yara açmadan kurtarırsın.:( Geliştirmiş olduğunuz bu fıtınanın bizler içinde bir deneyim olduğundan size teşekkür etmeliyiz.Yapılacak iş sonucu zamana bırakmadan çözüme ulaşmak. Tekrar geçmiş olsun. Bunlar bir yerde önemli değil sizin için gelecek daha önemli .Şimdiden tebrik eder mutlulukllar dilerim.:alkis:

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim.

Arabayı 3 saat önce teslim aldım. Şanzıman değişti, haliyle şanzıman yağı konuldu falan, indir bindir sök tak işçiliği... Araba kaymak gibi gidiyo şimdi sorun yok. 1,6 motorun ivmesini hissedebiliyorum artık.

Sonuç ? : Evlenmeden Nurtopu gibi bir 1,5 milyar :(

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Canın sağ olsun.
Gözün aydın olsun ,güle,güle kullan.
Problemi nasıl çözdün :confused: Dişlilerimi değişdirdinyoksa şanjımanımı yeniledin.:confused:

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şanzıman komple değişti. bilya yatakları kırılmış, dağılmış, döküm muhafazasının ağzı yarılmış. parçalar dişlilerin arasına girmiş ezmiş dişlileri.

ben 1,5 milyar verdiğime yanmıyorum, bunun ev tutacağım hafta olmasına yanıyorum. arabadır masraf çıkarır tabi ama hep böyle zamansız şanssızlıklarla geçince ömür, bezdiriyo insanı.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Gerçektende büyük şansızlık. Bazen insanın her şeyin bir araya toplandığı zamana aksilikler gelince üzücü oluyor.ALLAH yardımcınız olsun.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ederim, inşallah başkasının başına gelmez, bilmiyorum şanzımanı değişen astra G varmıdır artık.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. zamansız olmuş biraz ama artık yapacak birşey yok. 700-900 lira diyorlardı niye 1500 lira masraf çıktı sonunda onu anlamadım.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. zamansız olmuş biraz ama artık yapacak birşey yok. 700-900 lira diyorlardı niye 1500 lira masraf çıktı sonunda onu anlamadım.
eee o 700- 900 sadece 2. el sanzuman fıyatıydı. bırde aracın bakımlarıda yapıldı sanırım e bıde sanzuman ındırme bındırme ıscılıgı eklenınce fıyat yukseldı belkı acmısken baskı balata değiştirmişlerdir

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır sadece şanzıman indirme bindirme yağının değişmesi işçilik o kadar istediler.

akşam iş çıkışı gittiğimde anca bitmişti şanzıman. diğer bakımları yapılmadı. ona rağmen 1.5 tuttu. diğerleri de yapılsa tamam derdim. bi de telefonda 1 falan demişlerdi tamam demiştim. herşeyiyle 1.5 fatura kesilince bu ne hani 1di dedim, işçiliği indir bindir yağı falan dedi.

napalım davası olmayan şemsiye yuvası misali.