Kil Uygulaması Nedir, Nasıl yapılır?

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kil Uygulaması Nedir, Nasıl yapılır?

NumberZOne link' Alıntı:
Ilk videodaki farklı bir ürün ama c2v3' te buna yakın performans verecektir.

Gtechniq sitesinden inceleyin ürün yelpazesi çok geniş. Ben uygun fiyatı olanı tercih ettim. Yurtdışı satış fiyatının altında satıyor Türkiye distribütörü ona göre hesabınızı yapabilirsiniz.

Gtechniq c1 + exo + c2v3 diye aratın Google' da, o da harika bir kombinasyon.

Bu arada aracın bir kere fırça ile yıkanması performansa ciddi etki edecek çizikler oluşturur, servisten aracı mumlu alıp özenle kendiniz yıkmadıysanız boyanın anasını ağlatmışlardır maalesef. Bu çiziklerin çoğunu göremez farkında olmayız biraz detaycı olmak gerekiyor. Alıp uygulayabilirsiniz korumasız kalmasından çok çok iyidir.

Geçenlerde Eskişehir e giderken yol üzerinde mola verdik orda otobüsleri falan yıkayan eleman vardı içimden geçirdim inşallah bahşiş falan almak için yıkamaz diye... Tam kapıdan girdim arkamı bir döndüm eleman geçti benim arabanın başına vurdu fırçayı sol ön çamurluğa  011zaa Dur napıyosun falan derken zar zor durdurdum elemanı.. Aklınızda bulunsun direk zımparayı vuruyorlar arabaya  011zaa

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MuratS link' Alıntı:
Geçenlerde Eskişehir e giderken yol üzerinde mola verdik orda otobüsleri falan yıkayan eleman vardı içimden geçirdim inşallah bahşiş falan almak için yıkamaz diye... Tam kapıdan girdim arkamı bir döndüm eleman geçti benim arabanın başına vurdu fırçayı sol ön çamurluğa  011zaa Dur napıyosun falan derken zar zor durdurdum elemanı.. Aklınızda bulunsun direk zımparayı vuruyorlar arabaya  011zaa

Geçen gün Ankara'dan İstanbul'a gelirken aynısı benim başıma geldi. Eleman fırçayı sürmeden yakaladım tabi. "Aman silme" falan filan. Garibim üzüldü biraz ama araç zaten temizdi. Yan tarafta bulunan BMW'yi MERCEDES'i filan da yıkamış. İçimden dedim vay anasını :))

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gerekirse biraz restaurant a ya da wc ye uzak yere parkedin arkadaşlar bu tip mola yerlerinde o zaman gelen olmaz

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Silecekleri kaldırıp bırakırsanız yıkamıyorlar.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Yıkamacılarda yapınca yıkama bixim burda yanlış park yaptiysan poliste cezayi kestiyse sileceği kaldırir :)

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tesislerde her seferinde yıkamaciyi bulup benimarabayı yıkama çiziliyor falan diyordum , bir gün yıkamaci arkadaşla aynı diyalog oldu sileceği kaldır yikanmaz dedi ,o gün bu gündür uygulyorum yikamiyorlar okkk

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Yıkamacılarda yapınca yıkama bixim burda yanlış park yaptiysan poliste cezayi kestiyse sileceği kaldırir :)

Birde buraya park etme anlamı var :D

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir araç için ortalama kaç gr kil kullanmamız lazım arkadaşlar  questionnn
Tamam öğrendim konunun başında yazıyormuş, daha önce okumuştum ama aklımda kalmamış  greatt