Kil Uygulaması Nedir, Nasıl yapılır?

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kil Uygulaması Nedir, Nasıl yapılır?

Emrah64 link' Alıntı:
o markayı bilmiyorum bence biraz fazla verip meguiars alıp garanti işe bakın derim ben ikinci kilimi aldım o da meguiars son derece memnunum
Teşekkür ederim hocam yorumun için.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

jermare link' Alıntı:
Hocam bu kil setleri bana baya pahalı geldi. Nerden bulabiliriz ucuz yollu bişiler? 25 g kil barlarını bile 40-50 liraya satıyorlar internette. Bi de buna uygulamak için sıvı lazım. Oldu sana 90 tl.

Emrah64 link' Alıntı:
ucuz killere bakmayın derim sonuc tatmin edici olmuyor ben meguiars ın kilini kullanıyorum on numara kaliteli killerin fiyat aralıgı genelde 40-50 civarı bütceniz uygunsa meguiars diyorum

+1

ayrıca isterseniz sadece kil alıp bir fıs fıs şişesine araç şampuanlı ya da sabunlu su koyup sıkarak uygulayabilrsiniz maliyet azaltmak istiyorsanız

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende hafta sonu uygulamayı düşünüyorum.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Emrah64 link' Alıntı:
ucuz killere bakmayın derim sonuc tatmin edici olmuyor ben meguiars ın kilini kullanıyorum on numara kaliteli killerin fiyat aralıgı genelde 40-50 civarı bütceniz uygunsa meguiars diyorum
+1 045thumbsup

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kil konusunda çok marka takıntısı yapmayın. Meguiars, Mothers, Bilt Hamber vs. markalar üzmez ama 70-80 lira da kil için ödemek pek doğru değil. Her kil; kaydırıcı ile, su ile yada şampuanlı su ile kullanılır diye düşünmeyin, her marka için farklı uygulama oluyor.

Bu işlerle alakalı biri olarak Noname mavi kili 30-40gr kadar bölerek, sprey şişeyi su doldurup 2 damla sıvı sabunla kaydırıcı olarak kullanın. Daha önce yanlış kullanım sebebi ile memnun kalmamıştım ama doğru uygulamak gerek. İlla marka olsun derseniz de Bilt Hamber Soft alın sadece su ile uygulayın. Dolar yükseldiği için fiyatı artmış normalde 200g 50 lira falan oluyor. Satıcıya güvenebilirsiniz.

http://www.sanalpazar.com/Bilt-Hamber-Arac-Boyasi-Ve-Yuzey-Temizleme-Kili-200gr__isp16705168

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

NumberZOne link' Alıntı:
Bunları da bu gün aldım, klasik koruma ürünleri ile işim bitiyor, devir nano koruma devri.

[img=800x600]http://img.tapatalk.com/d/14/04/11/ynene6yp.jpg[/img]

Uygulamasi nasil oluyor peki bu üründed arsci bi gün bekletip ertesi gun baska bi uygulama yapmak gerekli mi nano olayina girmek istiyorum ama bir yol gosterici lazim sanirim buldum onu seni dinliyorum üstad nedir bu nano nerden aldin nadi uyguluycan klasik ürünlerden farki...

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Nano nanoo nanoo  m34444