Kemer İkaz Sesi Arızası

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kemer İkaz Sesi Arızası

Mete34 link' Alıntı:
ne kadar sorunluymuş bu astralar herkezin elinde biyeri kalıyor :/ geçmiş olsun umarım sorununuzu pazartesi çözerler ..
Bu foruma ilk kez giren ve astrayı araştıran birisi bu mesajı görse ne düşünür bilmiyorum. İkinci elde araçlarımızın değerini bence bu tarz yaklaşımlarla kendimiz düşürüyoruz. Elektronik ve otomotiv konusunda benden daha bilgili arkadaşlar kesin vardır ama bir şey var ki sorunsuz yapmak Allah'a has. Bunlar insan yapısı sonuçta. Burada sorunlarımızı paylaşıp çözüm üretmeye birbirimizin tecrübelerinden faydalanmaya çalışıyoruz.
Yani araçlarımızı bu kadar aşağılamaya değerini düşürmeye gerek yok...

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Bu foruma ilk kez giren ve astrayı araştıran birisi bu mesajı görse ne düşünür bilmiyorum. İkinci elde araçlarımızın değerini bence bu tarz yaklaşımlarla kendimiz düşürüyoruz. Elektronik ve otomotiv konusunda benden daha bilgili arkadaşlar kesin vardır ama bir şey var ki sorunsuz yapmak Allah'a has. Bunlar insan yapısı sonuçta. Burada sorunlarımızı paylaşıp çözüm üretmeye birbirimizin tecrübelerinden faydalanmaya çalışıyoruz.
Yani araçlarımızı bu kadar aşağılamaya değerini düşürmeye gerek yok...

+++++

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bedriyalcin link' Alıntı:
Açıkçası çok sayıda satan araç arıza oranı düşük olsada sayıca fazla olduğu için ufak tefek arızalar olacaktır. En çok şikaet konusu disk problemine bakıyorum araçta çok ta anormal bi durum yok elbette ki bu disk belli dönemde değişecektir bu 100 000 olmazda 80 000 de olur, depo sesi konusu bir çok araçta var o da çok önemsenecek birşey değil, bazıları 1.3 çekmiyo diye şikaet ediyo ama devirden düşunce bu sorunu gördüm bu güne kadar yada klima çalışıyorsa (ben zorlu rampalarda klimayı kapatıyorum vites düşürmek istemiyorsam da devri 2500 altına düşürmüyorum), rüzgar sesi 120 den sonra az oranda başlıyor o da diiğer araçlarda fazlası var azı yok. Açık söyleyem şahsi fikrim -bu fiyata bu sınıfta alınabilecek en sağlam ve en ekonomik dahası da en yakışıklı araca sahibim. steeringwheel

045thumbsup