kaza yaptım

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kaza yaptım

Bugün tramer sonucuna baktım karsı taraf 100%100 haksız:))

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

Çok çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. Ben de arka bölümde bunun ufacık olanını yaşadım 2 gün önce. Üzülürken sizin aracı görünce insan şükrediyor, hatta siz de diğer araçlara bakın ve şükredin. Hatta malı mülkü boşverin kendinize bir bakın ve etraftaki trafik de veya doğuştan sağlık sorunları olanları düşünün inanın ne kadar boş bir şeye üzüldüğünüzü göreceksiniz. Tekrar geçmiş olsun.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim kaza olayına hiç üzülmedim zaten cana bir şey olmasın gerisi önemli değil; değişen sadece çamurluk başka hiçbir şey yok araçta,ben sadece tramer sonucu ne olacak merak edıyordum ben kusurlu bulunsaydım üzülürdüm çünhü kazanın nasıl oldugunu anlamadıgım ıcın nerdeyse hatalı tarafın ben oldugumu tutanakda kabul edecektım karsı tarafın %100 kusurlu bulunması sevindirdi beni

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Teşekkür ederim kaza olayına hiç üzülmedim zaten cana bir şey olmasın gerisi önemli değil; değişen sadece çamurluk başka hiçbir şey yok araçta,ben sadece tramer sonucu ne olacak merak edıyordum ben kusurlu bulunsaydım üzülürdüm çünhü kazanın nasıl oldugunu anlamadıgım ıcın nerdeyse hatalı tarafın ben oldugumu tutanakda kabul edecektım karsı tarafın %100 kusurlu bulunması sevindirdi beni

Evet aynı olay benim de başıma gelmişti. Bir şirket arabası eski aracımı Ankara' nın göbeğinde pert etmişti arkadan çarparak. Aracın içinden zor çıktım. Arkadaş suçunu kabul etse de bu kez benim için şirket sıkıntılı süreçler yaşattı bana. Telefonla aradı saçma sapan sorular sordular ki Allah' tan polis gereken şekilde rapor tutmuştu ki bu evet adamı üzüyor. Sizin vicdanınız rahatsa problem yok. Tekrar geçmiş olsun.