junyan far

SNNKK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.flickr.com
bencede güzel duruyor, zaten fotoda nasil durduğu gözüküyor cokta terettütde birakmaz sizi .]

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
far oldukça şık görünüyor ama fiyatı yüksek zenon ister montaj falan derken 750 TL'yi bulur.
Ayrıca daha önce Depo FK angel eyes kullanmış biri olarak söyliyim zenonlar yolu iyi aydınlatmıyor bu tip farların mercekleri pek kaliteli olmuyor tavsiye etmem yani. yine de denicem diyorsanız eski farlarınızı muhafaza edin geri dönmek isteyebilirsiniz hevesiniz geçince..

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede güzel far yakısır aracınıza

bende öyle düşündüm inşaallah yakışır gerçi fotodakide beyaz ona yakışmış gibi ama

Güzelde far pahalıymış yaw 550 lira :S

arar pazarlık yaparız canım :D

bencede güzel duruyor, zaten fotoda nasil durduğu gözüküyor cokta terettütde birakmaz sizi .]

aynen öyle asıl terettütüm fotoda güzel görünürde takınca yalak yulak birşey olurmu led ler gece yanarken uydurma gibimi olur yoksa kalitelimi durur onu merak ediyorum

far oldukça şık görünüyor ama fiyatı yüksek zenon ister montaj falan derken 750 TL'yi bulur.
Ayrıca daha önce Depo FK angel eyes kullanmış biri olarak söyliyim zenonlar yolu iyi aydınlatmıyor bu tip farların mercekleri pek kaliteli olmuyor tavsiye etmem yani. yine de denicem diyorsanız eski farlarınızı muhafaza edin geri dönmek isteyebilirsiniz hevesiniz geçince..

peki üstadım mercekleri hella mercekle değiştirsek takmadan nasıl olur bide ona masraf etsek olmazmıki o zaman söyledigin sorun ortadan kalkarmı elimde xenonum filan hepsi var zaten

malı getirtiyim hoşuma gitmezse kapıda kargoyla geri iade şansım varmı acaba

asil23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şu far benim duruş olarak çok hoşuma gitti ama arabaya takınca cingen eşegine dönermi diye korkuyorum sizce takıyımmı nasıl görünür

http://urun.gittigidiyor.com/OPEL-VECTRA-B-LEDLI-FAR_W0QQidZZ23697752#aciklama

Hocam linkteki farlar bence eski angellara göre çok daha güzel.çok da yakışır araca bence yapın. De bu iş biraz masraflı olur gibime geliyor.Xenon masrafını unutmayın.Bence far modifiyesinin yanında öncelikle jantla başlayın derim.Vectra B orjinal jantlarla tam güzel bir görüntü elde edemessin şahsi görüşüm bu.Kolay gelsin

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence güzel.bu audi çakması oluyorsa angel'larda bmw çakması oluyor demektir.