Araba Almayı Düşünüyoruz, Hangisini Alalım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cihanpc27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kafanızı karıştırmak yada işinize karışmak gibi olmasın da kmler yıla göre biraz fazla birde fiyatları tuzlu açıkcası ki bu araba artık üretilmeyen bir araç epeydir zamandır üretilmiyor yani şahsi olarak demek gerekirse ben bu paralara bu arabadan ve modelden alacaksam ciddi derecede opel tutkunu falan olmak gözü başka araba görmüyor olmak lazım o paralara çok daha yaşı genç hala devam eden model olan arabalar da alınabilir haaa ama segmenti güzel tabi vectranın yayla gibi araba geniş onu bilemem ama farklı marka modelde bakılabilir bu fiyata daha güncel daha değişik araçlarda olabilir segmenti falan değişir onlar ayrı konu ben sadece 6 ay dinlene dinlene araba aramış biri olarak söylüyorum fikir olsun diye

Haklısınız o paralara farklı model ve segmentlerde modeli yüksek başka araçlar alınabilir ama bizim aradağımız araba içi geniş bağaj hacmi geniş bir araç aynı zamanda da sürüşü filan rahat br araba o yüzden bu araçlara bakıyorum daha öncede B kasasını kullandığım içim de tabi bakalım hayırlısı olur inşallah

cihanpc27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir şey soracağım bu comfort modollerinde fabrika çıkışında arka park sensörü var mı? İnternette baktıklarımda bazılarında var bazılarında yok acaba olanlar sonradan mı taktırıyorlar yoksa sıfır alanlar istek üzerine mi taktırmış olabilirler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...