Ilk calismada problem yardim lutfen

kayakorhankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bi konuda desteginize ihtiyacim var.
2011 astra j 1.6 enjor plus aracimda ilk calismada araba sarsintili calisiyor ve devir saati yukari asagi oynama yapiyor ayrica gece ilk calistirmada dikkat ettim ic aydinlatmalar da da isik siddeti dusuyor biraz calisinca hersey normale donuyor. Kontagi kapatip tekrar calistirdigimda hic bir sorun olmuyor. Aracimda zavoli marka lpg de var 6 ay once takildi. Sizce sorun ne olabilir yardimci olursaniz cok mutlu olurum. Simdiden tesekkurler.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Cvp: Ilk calismada problem yardim lutfen

korhan__kaya' Alıntı:
Arkadaslar bi konuda desteginize ihtiyacim var.
2011 astra j 1.6 enjor plus aracimda ilk calismada araba sarsintili calisiyor ve devir saati yukari asagi oynama yapiyor ayrica gece ilk calistirmada dikkat ettim ic aydinlatmalar da da isik siddeti dusuyor biraz calisinca hersey normale donuyor. Kontagi kapatip tekrar calistirdigimda hic bir sorun olmuyor. Aracimda zavoli marka lpg de var 6 ay once takildi. Sizce sorun ne olabilir yardimci olursaniz cok mutlu olurum. Simdiden tesekkurler.

Sorununuz muhtemelen aku ile ilgili, akunuzu calisir vaziyette olcturmenizi tavsiye ederim. Bitmis olabilir, yolda kalmadan kis gelmeden mutlaka kontrol ettirin.

kayakorhankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Ilk calismada problem yardim lutfen

Mert bey akuyu en kisa zamanda olcturecem desteginiz icin tesekkurler