Ilk calismada devir saatinin oynamasi ve titreme sorunu yardim lutfen

kayakorhankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Subaplar en kötü ihtimal malesef. Ortalama masraf celiklerle degistirdiginizde 1500 tl civarinda tutacaktir. Lpg garantiliyse firmaya bi yüklenin. Eger subaplarsa ins masrafi karsilarlar.
Hasip bey,
Dunden bugune lpg yi iptal edip sadece benzinde kullaniyorum suanlik hersey normal gidiyor yarin yine ayni sekilde kullanicam yine normal calisirsa dediginiz gibi tek suclu lpg dir. Yarin deniyim tekrar burdan haber vericem sizlere.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kayakorhankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar lpg nin enjektor memeleri normalden buyuk takilmis olmasi gerekeni taktilar bakalim bu sekilde bi test edicem gelismeleri burdan yazicam tekrar

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Bazen bu ustaları anlamiyorum araclara gore sistem kurmak yerine sisteme gore araci uydurmaya calisiyorlar. Ugrastirip duruyorlar sonra bizi.

kayakorhankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Bazen bu ustaları anlamiyorum araclara gore sistem kurmak yerine sisteme gore araci uydurmaya calisiyorlar. Ugrastirip duruyorlar sonra bizi.
Aynn oyle hasip bey tesekkur ederim,

2.0 ve ustu araclara takilan enjektorleri takmislar benim aracima is boyle oluncada normalden fazla gaz ciktigi icin enjektorlerden bogulma yapiyomus kontak kapatinca. Enjektorler degisince aracimin performansi bile bi nevze artti.Suanlik hersey yolunda bi sorun yok tabi bir kac gun takip etmem lazim

kayakorhankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hasip bey,

Son durumu sizinle paylasmak istedim.
Aracima son olarak lpg deki enjektor memelerini 2.2mm den 1.8mm ye dusurdukden sonra ve kalibrasyon ayarlari yapildikdan sonra cok sukur bir sorun kalmadi. Subaplari eritmemek icin yuksek basincda benzin puskurtmesi icin olan ozellegini de actirdim suanlik guzel gidiyor.bu arada lpg zavoli marka.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Cok geçmiş olsun arızanın giderilmesine çok sevindim. Yüksek devirlerde benzine geçme olayını aktifletmeniz güzel olmuş. Bu size kesinlikle artı olarak geri dönecektir. Subaplar eriyecek olsa bile uzun bir zaman alacaktır.

• Beğen
Tepkiler: kayakorhankaya

kayakorhankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok geçmiş olsun arızanın giderilmesine çok sevindim. Yüksek devirlerde benzine geçme olayını aktifletmeniz güzel olmuş. Bu size kesinlikle artı olarak geri dönecektir. Subaplar eriyecek olsa bile uzun bir zaman alacaktır.
Tesekkur ederim hasip bey.
Kafam rahatladi cok sukur :)

mehmet acar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bi konuda desteginize ihtiyacim var.
2011 astra j 1.6 enjor plus aracimda ilk calismada araba sarsintili calisiyor ve devir saati yukari asagi oynama yapiyor ayrica gece ilk calistirmada dikkat ettim ic aydinlatmalar da da isik siddeti dusuyor biraz calisinca hersey normale donuyor. Kontagi kapatip tekrar calistirdigimda hic bir sorun olmuyor. Aracimda zavoli marka lpg de var 6 ay once takildi. Sizce sorun ne olabilir yardimci olursaniz cok mutlu olurum. Simdiden tesekkurler.

Ayni sorunu bende yasiyorum sorunu nasil cozdunuz acaba
Arkadaslar bi konuda desteginize ihtiyacim var.
2011 astra j 1.6 enjor plus aracimda ilk calismada araba sarsintili calisiyor ve devir saati yukari asagi oynama yapiyor ayrica gece ilk calistirmada dikkat ettim ic aydinlatmalar da da isik siddeti dusuyor biraz calisinca hersey normale donuyor. Kontagi kapatip tekrar calistirdigimda hic bir sorun olmuyor. Aracimda zavoli marka lpg de var 6 ay once takildi. Sizce sorun ne olabilir yardimci olursaniz cok mutlu olurum. Simdiden tesekkurler.

Hocam bendede ayni sorun var sorunu nasil cozdunuz