hız kontrollü kamera

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. bugün antalya dönüşünde eskişehir olunda bu sivrihisardan sonraki yerlerde ortalama hız kontrolü olan yerlerde kameralardan geçerken hızımı düşürdüm ama aralarda yine biraz yükselttim hızımı. ortalama hızım 118 km çıktı
radara girmiş olabilirmiyim. cezz gelir mi? bu tür cezalara internetten nereden bakabilirim? bir de bu yollar duble bölünmüş yollar değil mi ya 110 km hiç bir yerde yok! her yerde 90 hatta yer yer 70 bile oluyo çok saçma. düz yolda 90 km gösteriyo kamera altından geçeceğin zaman 70 diyo. bu karayollarına akıl sır ermiyor.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Cezana bakacağın yer internet vergi dairesinden bakarsın. O söylediğin yerde hiç af yok haberin olsun...

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi akşam 17.30 gibi geçtim o yoldan şimdi baktım internetten ceza gelmemiş. önümüzdeki günlerde gelir mi yoksa yırtmışmıyım.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abi akşam 17.30 gibi geçtim o yoldan şimdi baktım internetten ceza gelmemiş. önümüzdeki günlerde gelir mi yoksa yırtmışmıyım.

Hemen anında çıkmaz zaten ya... biraz bekle şöyle bir hafta filan kadar... ondan sonra bakarsın...

Ben bir yıl önceden ogs cezası yedim ama daha vergi dairesinde görünmüyor :rakir::rakir::rakir:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız gösterge panelleri 90 km/s üzerinde ki hızları uyarı olarak ekrana yansıtıyor. 110km/s'ye kadar ceza gelmez merak etmeyin. gelecek olsa bana gelirdi :) o uyarıları görünce her defasınde hız sınırları dahilinde acaba kadranımda ne kadar sapma var diye deneme yapıyorum :) birde gözlemlerim algılama süresi acayip hızlı. neredeyse gaz pedalından daha hızlı yazıyor sizin hızınızı. içerisinde medyum mu vardır ne... :kop:

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orda hız ortalaması kontrolü yapılıyor, 110 ün çok üstünde değilseniz birşey gelmez. Birde Plakanızı doğru göstermiş miydi? bazen okuyamayabiliyorlar.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hız gösterge panelleri 90 km/s üzerinde ki hızları uyarı olarak ekrana yansıtıyor. 110km/s'ye kadar ceza gelmez merak etmeyin. gelecek olsa bana gelirdi :) o uyarıları görünce her defasınde hız sınırları dahilinde acaba kadranımda ne kadar sapma var diye deneme yapıyorum :) birde gözlemlerim algılama süresi acayip hızlı. neredeyse gaz pedalından daha hızlı yazıyor sizin hızınızı. içerisinde medyum mu vardır ne... :kop:

evet uyarı yapıyor yer yer 90km/s üzerindeyken yavaş diyo yavaşladım ama bi kaç yerde yeteri kadar yavaşlayamadım ani fren yapmakta istemedim. bazı noktalarda da kameralardan geçerken ki hızım ve altında ortalamam vardı. elektronik kamera olunca affetmiyo vs gibi şeyler duyuyorum etrafımda ondan merak etmiştim.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orda hız ortalaması kontrolü yapılıyor, 110 ün çok üstünde değilseniz birşey gelmez. Birde Plakanızı doğru göstermiş miydi? bazen okuyamayabiliyorlar.

118 km ort. çıktı en son. malesef plakayı doğru okudu. ama çok uzun süre kalmadı ekranda hemen arkamdan gelen aracın bilgileri geldi ekrana.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar bu hız konusunda kendinizi kontrol edemiyor ve dalıyor iseniz şiddetle navigasyonlarını açık tutmanızı öneririm her zaman uzun yolda benim navigasyon açık olur ve hız limitini aştığım an anında beni uyarlamaya başlar anında gazdan keserim ;) birde çirkin seski bir bayan sesi tercih edin anında gazı kesiyorsunuz hehehehehe konuşmasın diye :D

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alemsin abi :d ben hızı kontrol edememekten değilde yoldan çok bunaldım abi. dümdüz yolda 90 km/s hız sınırı var. insan bunalıyor yolda git git bitmiyor sanki.