HD2 mi yoksa Omnia2 mi?

hd2 / omnia2 ???

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana sorarsan bunlara verilen para boşa gidiyor ama neyse...

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
Sen bosver HD serisini. HD2 bile carsaf kadar, HD3 icin more big diyor adam. Cebinde monitormu tasiyacan ! Hem ayrica teknik veri olarak Nexus one in asagi kalir yani yok. Asagi kalir yani olmadigi gibi android gibi mukemmel bir tabani ve zarif goruntusu var. Eger yeni birsey cikacakmis kismina takilirsan zaten bunun sonu yok. Hergun birsey cikiyor. Ya hicbirsey almayacaksin o zaman, yada benim gibi senede 3-4 alet degistireceksin ))) Sen o yuzden al Nexus one i, bence pisman olmazsin.

Aynen katiliyorum. Nexus veya Desire...
Ben desire yi beklerim. Bekliyorumda zaten..
HD2 yi wm varken dusunmem bile....

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Desire ile Nexus One kafa kafaya cihazlar. Desire Rusya için üretilmedi bu arada. Nisan ayında Avrupa'da satışı başlayacak. Şu an ön siparişler alınmaya başlandı 479€ üzerinden.

HD3 dedikoduları aldı başını gidiyor. WM7'li olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Bu arada WM7'li ilk cihaz LG olacak, haberiniz olsun.

Teknolojiyi takip etmek zor, onu bekle bunu bekle derken sürekli birşeyler çıkıyor:)

Şu an için en mantıklı cihaz Nexus One. Yenileri beklerim dersen Desire yolda. Ha beklemeye değer mi dersen, bence değmez(şahsi fikrim). Çünkü Nexus ile aralarında öyle aman aman bi fark yok. Tek fark sense olabilir...

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HD2 her türlü işi görüyor. Ancak iPhone alacağım herhalde.Emin değilim.. Mp3 player olarak HTC çok benzer olsa da iTunes sync olayı müthiş. App Store zaten aşmış,ne Androide böle bir store var ne WM de.. Fakat iş temposu için HD2 gerçekten vazgeçilmez...

Kararsız kaldım bende. Multimedia anlamında HD2 iyi değil,ancak diğer özellikler bakımından süper. Google Nexusun hem görünüşü hem de özellikleri iyi,ancak garantili yok buralarda. Desire ile arasındaki tek fark sanırım Sense UI. iPhone zaten bildiğimiz alet,herşeyi harika,ancak WiFi router yok,flash yok,office yok...

HD2 dediğim gibi aslında süper bir alet ama program yok ya..

Bir de Nexustaki App store TRde çalışmıyor diyorlar..Yani çok az uygulama varmış,hepsi de Free App yani bedava olanlar.. Mobile Store programı ile açılıyormuş diğer uygulamalar ancak bu işlem için de HSPL gerekiyor,bu da garanti dışı kalması ve ilerde problem cıkarabilir demek..

Son düzenleme:

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hd2 aldım ve suan cihazdan yazıyorum

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle hemfikir degilim ! Yogun is temposundaki insanlar icin vazgecilemez aletler.

eskiden telefonmu vardı kaan abi:D:D:D

bu telefon yoğun iş hayatında size ne getiriyo bilemem ama, sosyalinizi kendinize dönüp bakmayı, doğayı ,havadaki kuşu hatırlamayı ,ağaca yaslanmayı ,kitabı bitiriyo onu biliyorum...

kitabı bile telefondan okuyorum o özellik var diyen çıkmasın kağıdı eline almadın mı , kokladın mı , sarı yaprakla siyah harfi içtinmi diye sorarlar adama...

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
eskiden telefonmu vardэ kaan abi:D:D:D

bu telefon yoрun iю hayatэnda size ne getiriyo bilemem ama, sosyalinizi kendinize dцnьp bakmayэ, doрayэ ,havadaki kuюu hatэrlamayэ ,aрaca yaslanmayэ ,kitabэ bitiriyo onu biliyorum...

kitabэ bile telefondan okuyorum o цzellik var diyen зэkmasэn kaрэdэ eline almadэn mэ , kokladэn mэ , sarэ yaprakla siyah harfi iзtinmi diye sorarlar adama...
)) Eskiden telefon yoktu ma bu kadar yogun is temposuda yoktu, dunya bu kadar ufalmamisti. Ben kendi adima niye bu aletsiz olamayacagimi soyliyeyim en azindan birkac ornekle. Birincisi google ile entegre calisiyor olmasi. Fabrika icinde dolasirken butun maillerimi telefona aliyorum. Yeni randevulari, toplantilarimi sekreterim Gmaile giriyor, girdigi bilgiler benim ekranimda cikarak beni uyariyor. Ornegin yemekteyken GM telefon acipta bir rakam sorsa bir saniye deyip hemen exel dosyasindan gerekli rakamlari buluyorum. Bunu yapabiliyorum, cunku isle ilgili butun dosyalarim sync ozelligi sayesinde devamli internet uzerinden veya lokal olarak telefonuma aktariliyor. Toplantiya girdigimde aciyorum ses kaydini, butun toplantilarimin kayitlari saklaniyor. Ayni sekilde butun telefon konusmalarimin kaydida saklaniyor. Ornegin biri bir rakam, bir adres verirken kagit kalem aramiyorum. Arabaya bindigimde ayni anda hem GPS navigatorunu calistiriyorum, hemde yolda giderken kayit yapan yol izleme programini. Eger bir kaza durumu olsa arabayi nasil surdugumun, kimin haksiz oldugunun butun kayitlari hafizada kaliyor.... Bu liste uzarda uzar. Alirken uzerindeki programlar haric ben 70 program daha yukledim !!!! Ve bu 70 program hergun kullandigim programlar. Yoksa yukleyip sildikleri saysak yuzlerce eder....... Sonucta demek istedigim gercekten ihtiyac varsa ( cogu kisi kullanmadigi icin bunlara ihtiyaci oldugunun bile farkinda degil), eger ihtiyaca yonelik dogru kullaniliyorsa artik bu aletler is hayatinin olmazsa olmazlari. Ben belki her sene 3-5 bin dolar veriyorum ama emin ol bu parayi fazla fazla hakediyorlar....

PS : Kitabi hayatta telefondan okumam.En birinci sorun telefonun pilini bitiriyor olmasi . Ikinciside dedigin gibi kitaba dokunmadan, kagit kokusunu duymadan zevki cikmiyor okumanin...