HD2 mi yoksa Omnia2 mi?

hd2 / omnia2 ???

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
smartphone almanın vakti geldi, epey araştırmalar sonunda wmobile 6.5 olan bir model olmalı diye karar verdim, çoğunlukla web + film + navi özellikleri ile dokunmatik kalitesi iyi, menü animasyon ve görüntüleri güzel olan dolu dolu bu 2 model arasında kaldım...

HTC HD2
Samsung Omnia2

sizce hangisi? neden?

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
tercihim HD2 olurdu.
samsung da gerçekten güzel cihaz yapmış ama yazılım konusunda destek sorunları var.
güncelleme yayınlamıyor ve güncellemeye ihtiyacı olduğu yorumlarını okudum çoğu yerde..
pek bilinmemekle birlikte HTC gerçekten sektörün en iyilerindendir.

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende i8910 var bence htc den çok çok güzel ikisinide iyice incelemiştim alırken 8910 daha iyiydi. omnia 2 de htc den daha güzeldir die düşünüyorum ama samsung un tek sıkıntısı güncelleme olayı olduğu doğrudur . daha netten video izlemek için flash programı bulamadım. bulduğumda her video yu açmıyo.

the İMAM

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Her ikiside degil. Google Nexus One al, ondan sonrada gunde 3 kere yemeklerden sonra bana tesekkur et ;)

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
smartphone almanın vakti geldi, epey araştırmalar sonunda wmobile 6.5 olan bir model olmalı diye karar verdim, çoğunlukla web + film + navi özellikleri ile dokunmatik kalitesi iyi, menü animasyon ve görüntüleri güzel olan dolu dolu bu 2 model arasında kaldım...

HTC HD2
Samsung Omnia2

sizce hangisi? neden?

Omnia 2 Samsung un en çok arızalanan cihazı ve sanırsam yakında Omnia yı silecekler samsung tarihinden.

Gps var alette catının üzerinde bile çalışmıyor defalarca servise gidip geliyorsun seni delirtiyorlar sonrada herseyi yakıp kırıyorsun cihazı.

alırda başına bunlar gelirse bana bi mesaj atarsın:D:D:D

HTC ise o sınıfta lider kim ne derse desin hangi teraneyi hangi markayı söylerse söylesin. Geri kalan kaz ayağı ,semiz otu :):):)

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
omniayı bilmiyorum ama hd2 yi bizim şirkette idrektör seviyesindekilere dağıttılar. ya yaşlı olduklarından yada cihazın pek iyi olmadığından şikayet edip duruyolardı. çoğu telefonun konuşurken kendi kendine kapandığını falan söylüyodu vs vs....

umut__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hep hatice sahibi olmak istemişimdir ama fiyatları çok pahalı değer mi bilemiyorum

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaan abiye katılıyorum. Nexus One al, bize dua etmeye başla:)

Samsung'a hiç bulaşma. Güncelleme yok, sorun çok.
HD2 çok güzel cihaz fakat HD2 ölü doğdu. WM7'ye güncellenemeyeği, sebebinin ise alt kısımdaki tuşların WM7'ye uyumsuz olduğu HTC tarafından açıklandı...

Sonuç; Nexus One...

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
wir lieben omnia.