haydi hayırlı olsun zam geldi :)

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hükümetimiz cumhuriyetçi olanların hangi dediğini yaptı ki bunu yapsın, ayrıca kaçakçıları terör mağduru konumuna alıp tazminat ödeyen kaç tane iktidar biliyorsun?
Parti ayrımı yapılmazsa (senin vurguladığın ayrım farklı, eleştirin konusunda seninle aynı fikirdeyim) herkes kendi partisinin siyasi görüşünü iyi demeden kötü demeden körü körüne savunur. Bunun sonucunda işin mahrem yerlerdeki kıla tüye kadar uzanması ise bir lidere olan hayranlık değil, olsa olsa kocaman bir ayıptır. Ben bu yaşıma geldim hiç bir anadolu kadınından bu tür bir söz duymamıştım. Vatandaşımız o kadar bilinçli ki A partisinin mitingine gidiyor rakibi olan B partisinin liderine övgüler yağdırıyor, nereye, ne için geldiğinin farkında bile değil, bedava döner ekmek var demişler çıkmış gelmiş :D :D :D. Böylesine bilinçli seçmen profilimiz olduğu sürece, hangisi olursa olsun mevcut bütün siyasi partiler bizlerle daha çok dalgasını geçer :(.

Bu güne kadar hep cumhuriyetçilerin söyledikleri yapıldı zaten. darbe döneminde cumhuriyetcilerden birisini darağacında sallanırken gördüzmü, yada 28 şubat sürecinde muhafazakar kesimin bırakın devlet kadrosunda çalıştırılmasını belediyenin tuvaletine bile sokmuyorlardı. Şimdi paşaların cezaevinde olmasına atarlananlar o dönemde eşi kapalı diye veya kendisi namaz kılıyor diye ordudan atılan subay, astsubay, uzmanerbaşlar için neden seslerini çıkarmadılar. Nerede kaldı insan hakları nerede kaldı özgürlük.
birşeyler yapılması istenirken tutarlı ve samimi olmak gerekir. parti birinin haklarını gözetirken diğerine zarar veriyorsa elbetteki o partinin dediği yapılmaz.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Gözünüz aydın......

LPG’nin fiyatı litrede 13 kuruş zamlandı.

Bugünden geçerli olacak zamla birlikte 1 litre otogazın fiyatı İstanbul’da 2 lira 79 kuruş oldu.

LPG tüplü gaz da yüzde 4,51 oranında zamlandı

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Bu güne kadar hep cumhuriyetçilerin söyledikleri yapıldı zaten. darbe döneminde cumhuriyetcilerden birisini darağacında sallanırken gördüzmü, yada 28 şubat sürecinde muhafazakar kesimin bırakın devlet kadrosunda çalıştırılmasını belediyenin tuvaletine bile sokmuyorlardı. Şimdi paşaların cezaevinde olmasına atarlananlar o dönemde eşi kapalı diye veya kendisi namaz kılıyor diye ordudan atılan subay, astsubay, uzmanerbaşlar için neden seslerini çıkarmadılar. Nerede kaldı insan hakları nerede kaldı özgürlük.
birşeyler yapılması istenirken tutarlı ve samimi olmak gerekir. parti birinin haklarını gözetirken diğerine zarar veriyorsa elbetteki o partinin dediği yapılmaz.

Ooo süper , bu ülke ne zaman adam olacak biliyormusun iki yanlıştan bir dogru olmadıgını anladığınız da , bugün onları sen hapise attın , yarın sıra onlara geldiginde onlarda bugün onları hapise atanları tıkacak o kodese . Olay bu iste , olan namuslu biz sıradan vatandaşa oluyor , terörist gün gelince sayın , asker gün gelince hükümlü , muhafazakar gün gelince iktidar oluyor ... ama ben zamanında 1.2 Tl olan benzini 5 tl den , 5 tl lik eti 24 tl den alıyorum , ama benim asgari ücretim hep aynı sadece ve sadece 800 tl nede olsa hükumete göre 800 tl büyük para nankörlük etmemek gerek , gemicikler nasıl alınıyor böyle alınıyor , bu vatandaş Unakıtan denen sefili unuttuktan sonra her şeyi unutur ...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Benim hakkım varsa hepsine babam dahi olsun zehir zıkkım olsun ölmesinler sürünsünler ölmek için yalvarsınlar... bu ne arkadaş ya? yeminle isyan ediyorum...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu almanlarda sevidiğim en güzel huyları hangi partiden olurlarsa olsunlar eğer zulüm haksızlık veya bu gibi zamlar konusununda hep bir olmaları tepki göstemeleri ve seçim olsa gene herkez bildiğine oy vermeleri,yani sevgi tutku körü olmamaları..
bu arada geçmiş olsun LPG ye 13 kuruş zam geldi artık 80 li yılları mumla arama devri geldi.
ABD türkiyeye karadan siz girin demiş hayırlı uğurlu olsun o muhalif dedikleri esad firavun ise onlarda nemrut oldukları ortada internette hayvan gibi katletmelerine bakın

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Osmanlınında sevdiğim yönü savaşa gittiklerinde oğullarınıda savaşa götürmeleri
(anlayana)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
şu almanlarda sevidiğim en güzel huyları hangi partiden olurlarsa olsunlar eğer zulüm haksızlık veya bu gibi zamlar konusununda hep bir olmaları tepki göstemeleri ve seçim olsa gene herkez bildiğine oy vermeleri,yani sevgi tutku körü olmamaları..
bu arada geçmiş olsun LPG ye 13 kuruş zam geldi artık 80 li yılları mumla arama devri geldi.
ABD türkiyeye karadan siz girin demiş hayırlı uğurlu olsun o muhalif dedikleri esad firavun ise onlarda nemrut oldukları ortada internette hayvan gibi katletmelerine bakın

Abim ben dürüst bir vatandaşım ve vergimi seve seve ödemek benim vatandaşlık borcum ama arkadaş bu kadar da olmaz 12 yıllık zaman içinde canımıza ot tıkandı... benzin, LPG doğalgaz.... sadece o değil ki gariban vatandaşın mutfak tüplerine de 4.51 oranında zam... yazık ya adama sen 700 TL ücret öde sonra adamın mutfağında tüp 70 TL olsun... sonra da çık ekonomi iyi de ben böyle ekonomi anasını da danasını da altın gitsin ya.... ocağımıza incir ağacı diktiler....

Şimdi de seferberlik emirleri çıkardılar 4*4 sahiplerine ... öyle ya araçların vergilerini bunca zaman kendileri ödedi ya... ondan sanırım... pes arkadaş arkadaş pes....

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Sevgili kardeşim, yaşım 55. 12 Eylül döneminde hem üniversitede öğrenciydim hem de 2 senelik devlet memuruydum. Sanırım sen o yıllarda dünyada bile yoktum. Ben yaşadıklarımdan örnekler verebilirim sen ise duyduklarından veya okuduklarından örnekler verebilirsin. 12 eylül döneminde asılanların kimler olduğunu google'da var. 28 Şubat döneminde iktidarda olanlar neden yaşananlara seyirci kalmış? 12 Eylül neden olmuş? Siyasilerimiz ülkemizi çok iyi yönettikleri için mi darbeler olmuş, muhtıralar verilmiş. Her şeyden önemlisi bilmeden, görmeden yorum yapıyorsun. Bu ülkenin ordusunda görev yapan hiçbir personel namaz kılıyor diye ordudan atılmaz. Askerlik yaptıysan bilirsin, her büyük birlikte cami, küçük birliklerde ise mescit de vardır, kadrolu imamda. Ben asker çocuğuyum, annemin de başı kapalı, babam orduda 35 sene çalıştı, atılmadan, horlanmadan alnının akıyla da emekli oldu, ayrıca görevdeyken aldığı bir sürü ödülü mevcut olup 2 sefer de yurt dışına kursa gönderildi. Dediğin doğru olsaydı ödül vermek yerine ordudan atılırdı. Ortada bir gerçek var ki bu ülkenin parti liderleri (genelleme yapıyorum, dürüst insanların günahını almak istemem) devamlı küpünü doldurmuş, kendi çıkarları için çaba sarf etmişler, arada gariban halk maşa olarak kullanılmıştır. Bu yaşıma kadar siyasete atılıp da fakirleşen hiç bir siyasi kişiye denk gelmedim ama fakirleşen çok vatandaş gördüm. Ne yazık ki gerçek bu.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunların oğulları kışla önünden valiler alıyor... aaaa çok ayıp :)
valla analar ağlamsın diyenler israil bekası için abd için savaş naraları atıyorsa askerlik yapmamış akp liler evlatları ön safda olsun ki orduya moral olsun demi :)
hani o zaman ağlama yalanlarına kanalım ve işin abd israil değil vatan olduğuna kani getirelim :)