Motorine 12 Kuruş Zam - 11.05.2015

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazen seviyorum bu iki arkadaşın tartışmasını :D

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Diyare olsanız akp'den bileceksiniz :)
Zaten çernobil'de 2002'de akp iktidar olacak diye patlamış yıllar önce. Hatta "allah rahmet eylesin" sümer tilmaç akp yüzünden vefat etti. Yazık yaa...

Hayır brnim anlamadığım hala iktidarda olmayan bir parti size ne gibi bir kazık attı ki unutamıyorsunuz.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bahadır sence hesap ortada değil mi? Şöyle ki; Petrolün varili 115-120 dolar iken bizde benzinin litresi 4.95-5.00 TL değil miydi? Şimdi petrolün varili 60-65 dolar seviyelerinde benzinin litresi ise 4.90 TL civarında. Sence bu hesapta bir yanlışlık yok mu? Ayrıca bu ülkede bir koyun dahi kaybolsa hesabını ben veririm diyen bir zat yönetici ise elbette benzin fiyatından da o sorumludur. Hükümet istifa etmiş olabilir ama ben istifa ettim diyerek sorumluluktan/görevden hiç bir kabine üyesi kaçamaz, halen bu makam için öngörülen maaşını alıyorsan, zırhlı arabaya biniyorsan, makam işgal ediyorsan sorumluluk bal gibi de sendedir. Ne zaman yeni bir kabine kurulur, devir teslim yapılır o zaman sorumluluk biter. Haksız mıyım? ;)

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bacadir68 seni hic muhattap almam cunku sen ya bir koyunsun yada bir TROL.
Ne demek istedigimi anlıyorsun, amacın haklılıgını ispatlamak degil sadece körü körüne
kavga ediyorsun bu yüzden seninle hicbirseyin atışmasını yapmam. Bu da seni muhattap
aldıgım SON YORUM. Önce ciddenseni muhattap alıyordum ama artık niyetine anladım.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Milletin zoruna gitmesi kadar doğal bir şey yok. Seni ve ülkeni yöneten kesim rüşvetçi hırsız dolandırıcı ve hatta din tüccarı. Ehh bunları göre göre körü körüne bir de bunların yaptıklarını savunan bir kesim varki bu kesimin içinde hemen hemen hepimizi tanıdıkları akrabaları var.

Gerçi bunların hepsi makara kukara be. En azından yandaşlar için.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin anlamadıgınız sizin görüşünüzden değilse o koyundur. Herkesin özgür iradesine saygı duymuyorsunuz. Bu ülkede kötü şeylerin yanında iyi şeylerde oldu bunu kimse görmezden gelmesin. 90'lı yıllarda terör coşarken akp iktidarı sona erinceye kadar el alt seviyedeydi değil mi? Özellikle "milliyetçi" geçinen bazı kesimler şehit cenazelerinde işi siyasi ranta dönüştürmeye çalıştılar. Bu ülkede dhkp-c militanı öldü chp sahip çıktı. Bunlar olmadı mı bu ülkede? Oldu. O zman iyiyide kötüyüde aynı anda dile getirmek gerek. Biri çıkar %50 koyun derse diğeri çıkar en azından koyun bir işe yarar bre tezek der geçer gider.

Ben hdp'yi sevmem. Ama görüşü bu yöndeyse ve o kişi TC vatandaşıysa saygı duymak zorundayım. Ama birileri çıkarda sırf bir partiye inat gider hdp'ye oy verirse ki verdiler ve Demirtaş bile %13'e şaştı kaldı, işte onlar haindir hain. Ve emin olun bu koyun olmak şereftir, şerefsizlik değil.