Fiyatı nasıl sizce?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 model comfortu 24 almıştım. 26350 sattım. o kadar edermi daha ucuzada bulunuyor ben şahsen 24 civarından fazla vermem 2004 2005 comfortlara. ama şuna emin olun b kasadan inip c kasaya binince level atlamış gibi hissediyorsunuz ;)

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
B kasa motor konusunda C kasaya cakar...

C kasanın tek eksiği 2.0 motorunun bulunmaması, 2,0 T motor hem az hem aşırı pahalı, 2,2 motor vergi, 2.eli kötü, temiz ve manuel bulmak çok zor....

C kasaya geçersem kesinlikle 2,2 manuel alırım... 1,6 ile arasında dağlar kadar fark var...

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen Serhat Abi, bir de 1.9 CDTI manueller de az.. 6 ileri...Bunlardan da çokça olsa(ydı) biz de nasiplenirdik..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
B kasa motor konusunda C kasaya cakar...

C kasanın tek eksiği 2.0 motorunun bulunmaması, 2,0 T motor hem az hem aşırı pahalı, 2,2 motor vergi, 2.eli kötü, temiz ve manuel bulmak çok zor....

C kasaya geçersem kesinlikle 2,2 manuel alırım... 1,6 ile arasında dağlar kadar fark var...

1.9cdti der susarım...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dökük bence o fiyata

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Dizele göre daha çok yakıyor o yüzden vatandaş lpg takıyor buna ama siyah gitmemiş gibi fil dişi beyaz modelleri daha tatlı birde 15" alaşımlı janti taktinmi bence çok hoş oluyorlar. Ama 2. el alırken bin kere düşünün hocam gerçekten acele etmemek gerek.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Dizele göre daha çok yakıyor o yüzden vatandaş lpg takıyor buna ama siyah gitmemiş gibi fil dişi beyaz modelleri daha tatlı birde 15" alaşımlı janti taktinmi bence çok hoş oluyorlar. Ama 2. el alırken bin kere düşünün hocam gerçekten acele etmemek gerek.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yavaş yavaş hazmede hazmede arıyorum:)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CDX 2.5 V6 insanın cebinde para bırakmazmış :D Komple sıfır elektrik tesisatı 600 700 lira civarında, işçilikle birlikte 900 lira hadi en kazıkçı yere gittik 1000 liraya sıfır elektrik tesisatı çekeriz. Eee sonra? triger ve diğer değişmesi gereken kayışlar cart curt, baskı balata fren sistemi rot takımı burçlar, hadi süspansiyonları da yenileyelim el deymişken. 13 bin liraya aldığın bir CDX V6 ya 3bin lira masraf yaptın diyelim o araba seni öldürür, çünkü bozulacak bişeyi kalmıyor arabanın. Kullanmayan binmeyen, bilmeyen vectra-b ye çamur atıyo ne iştir bilmiyorum :D

Ayrıca bu bordo araçta boya var, ve resmen barzo arabası gibi görünüyor, o yan çıtalar tampon plastikleri falan boyalı, daha iyi araçlar var o paralara alınabilecek...Özellikler kayseriden 2 tane beyaz CDX buldum ben, onlara bir göz atın.

ek bilgi : Vectra B sürüş keyfi ile C yi kıyaslamak biraz yanlış, vectraB D sınıfı olarak bilinir ancak C denginde bir araç, şasi hafif motor gücü yeterli ve fazla sportif sürüşü var her ne kadar önden kaysa da...Vectra C 1.6 cool bir araç, mercedes havası olduğundan vectra B deki sırtı koltuğa yaslama etkisini aramıyor insan, arasa da yapcak bişi yok yaslamıyo :D 1.9CDTI, 2.0T ve 2.2 için aynı şeyleri söyleyemicem tabiki, vectra B yi tokatlar geçer :)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CDX 2.5 V6 insanın cebinde para bırakmazmış :D Komple sıfır elektrik tesisatı 600 700 lira civarında, işçilikle birlikte 900 lira hadi en kazıkçı yere gittik 1000 liraya sıfır elektrik tesisatı çekeriz. Eee sonra? triger ve diğer değişmesi gereken kayışlar cart curt, baskı balata fren sistemi rot takımı burçlar, hadi süspansiyonları da yenileyelim el deymişken. 13 bin liraya aldığın bir CDX V6 ya 3bin lira masraf yaptın diyelim o araba seni öldürür, çünkü bozulacak bişeyi kalmıyor arabanın. Kullanmayan binmeyen, bilmeyen vectra-b ye çamur atıyo ne iştir bilmiyorum :D

Arabayı garaja çekip süs diye bırakırsan, paran cebinde kalır :D
Şaka bi yana, sakin kullanırsan, paran cebinde kalır evet ama bu arabaya binen adamında kolay kolay sakin kullanımda buluncağını zannetmiyorum. Ki bu araba şehiriçinde LPG'de 50 kuruştan az yakamaz. (Bir abinin 2 ay önce Vectra A kasa 2.0 motor aracıyla Kayseri-Malatya arası gidip 300 TL yaktığını biliyorum, km hesabına vurunca 55 kuruş yakmış uzun yolda, biraz basmış tabi) Uzun yolda bu kadar yakan aracın, 2.5 motorlu olanının şehiriçi yakıtını varın siz hesaplayın
Ben 100 liralık mazot alıp, 415 km yol yapıyorum.
Adam 200 liralık mazotla, 400 km yol yapıyor.
Cebinde para bırakmazdan kastım bu.

Son düzenleme: