Film Camdan Ceza yemeye son!

M

matias

Bilgi Girilmemiş
bundanda ceza yemeyin :) sonra çünkü bir polisle konuştuğumda aracın içinin görünmesi şart filme ondan ceza kesiyoruz demişti.

Cörsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman bunlar corsa palio gibi araçların van tiplerine de ceza keserler arkada ne var görmüyorum diye.. O kadar adam taşıyorlar (işçi vs) panelvanlarda onlar sorun olmuyor da güneşten korunmak isteyince sorun oluyor..

yalcoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman bunlar corsa palio gibi araçların van tiplerine de ceza keserler arkada ne var görmüyorum diye.. O kadar adam taşıyorlar (işçi vs) panelvanlarda onlar sorun olmuyor da güneşten korunmak isteyince sorun oluyor..

ya şimdi geldi aklıma GSİ ı panelvan diye işletebilirmiyim ruhsata o zaman arka camları 10 numara filmlede kaplasam bişey diyemez dimi :)

HALİL_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çözüm pratik ve güzel ama...alt tan ve üstten 9.foto güneşi tam kesmiyo yinede aracin iç döşeme reengine göre rayli perde tak çikar yika daha iyi olmazmi ev perdesi gibi çek hiç güneş girmesin ve hoş bi görünümde sağlar

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ceza yersiniz açık ve net konuşuyorum.

iyide o pot yani eski nesil araçlarda perde olurdu onun modernleştirilmiş hali neyine ceza kesebilirler takmalı çıkarmalı bir şey en fazla polis çıkar onu derki öyle bir şey demeye bile hakkı yok cezada ne yazıcak ceza fişine film desen değil başka bir şey desen değil ayrıca zaten arkacamlar için şöförün görünmesine mani değil film camlar gibi..