Cam Filmi

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakın bir arkadaşım J kasa aracına bebek vs.. açısından film düşünüyor. Ayrıca yazın uzun yolda güneş sebebide var. Yani kesinlikle modifiye, görünüş, şekil yapma amacı yok ki zaten açık renk düşünüyor. Bu arada en açık olanına bu yaz sıcağında bende heveslenmedim değil.

Ön cam hariç hepsi en açık 1 numara olacak(%50 güneşi kesiyormuş). 1-2 film çeken yer zaten zifir siyah çekmiyoruz en açık ve bir üstü olmalı ki sorun yaşamayın dedi. Yani dışardan bakan en azından direksiyondakini seçebilsin dedi.

Size sormak istediğim; son durum ne? Şuan hala yasak değilmi? En açığı olursa bile sorun yaşayan oldu mu? Yakın zamanda Ankara' da ceza yiyen var mı? Bilgi sahibi arkadaşlar aydınlatabilirmisiniz?

Şimdiden Teşekkürler.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aslında benim de aklım da olan bir durum oldu. Özellikle bu yaz resmen kriz moduna girdim. O kadar çok camlardan sıcak aldı ki resmen baygınlık geçirecek durumda idim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şimdi muayene konusunda Tüvden baktım açıklama bu şekilde...

Periyodik muayenelerde cam filmi, "Camlar: sonradan boyanmış/sonradan film yapıştırılmış/folyoların montaj izni yok" kusur teksti ile "hafif kusur" olarak değerlendirilmektedir. Bilindiği üzere, hafif kusurlar muayeneden geçmeye engel teşkil etmemektedir. Bununla birlikte aracın muayeneden hafif kusur ile geçmiş olması, trafik birimleri tarafından ceza yazılması, filmin söktürülmesinin istenmesi gibi durumları ortadan kaldıran bir unsur değildir.

Ama polis arkadaşların şimdi sök demeyeceklerinin garantisi de yok.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nadir Abi senin arabada güney cephe 3+1 ev modundadır vallahi, Şuan 7 faktör kullansan yeridir:)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Nadir Abi senin arabada güney cephe 3+1 ev modundadır vallahi, Şuan 7 faktör kullansan yeridir:)

Sorma kardeşim ya klima da yok benim araçta düşün artık durumu :D kebap modundayım köyden geldim geçen resmen kriz geçirdim geçirecek modunda geldim...

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakın bir arkadaşım J kasa aracına bebek vs.. açısından film düşünüyor. Ayrıca yazın uzun yolda güneş sebebide var. Yani kesinlikle modifiye, görünüş, şekil yapma amacı yok ki zaten açık renk düşünüyor. Bu arada en açık olanına bu yaz sıcağında bende heveslenmedim değil.

Ön cam hariç hepsi en açık 1 numara olacak(%50 güneşi kesiyormuş). 1-2 film çeken yer zaten zifir siyah çekmiyoruz en açık ve bir üstü olmalı ki sorun yaşamayın dedi. Yani dışardan bakan en azından direksiyondakini seçebilsin dedi.

Size sormak istediğim; son durum ne? Şuan hala yasak değilmi? En açığı olursa bile sorun yaşayan oldu mu? Yakın zamanda Ankara' da ceza yiyen var mı? Bilgi sahibi arkadaşlar aydınlatabilirmisiniz?

Şimdiden Teşekkürler.

Muayeneden hafif kusur diye geçiyor. 1 yıldır kullanıyorum polisle ilgili bir sıkıntım olmadı.
Bebek için kendiniz için diyorsanız kaliteli filmler çektirmelisiniz. Uv ışınları yaklaşık %99 a kadar keserler. LLumar marka çektirdim geçen sene 300 TL verdim ATR 35 çekildi, arka cam ATR 20. Bazen acaba komple ATR 20 mi yaptırsaydım diye düşünüyorum. ATR 20 bir ton koyudur ATR 35 göre. 50 Tl - 200 TL ye kadar çektirdiğiniz filmler sadece görüntü olur oda 1 sene sonra morarmazsa tabi.

Stormingful

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenler de ben de cam filmi çektirmeyi düşünüyordum. Konya yolun Opet istasyonunda bi yer vardı Amerikan filme 300 TL demişti, 5 cam için.

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piyasadakiler hep amerikan filmi yapacam diyor. markasını hatırlıyor musunuz ?

Stormingful

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla markayı bilmiyorum, öyle genel bi bilgi alayım diye sormuştum. Çin malina da 150-200 diye bi fiyat vermişti yanılmıyorsam.

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az düzgün olsun hemde işe yarasın diyorsanız birkaç tane marka var onlardan şaşmayın. İşçilikte çok önemli tabi.