el freni boşaldı araç gitti çarptı

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: el freni boşaldı araç gitti çarptı

çok çok gecmiş olsun zaten ben bu elektronik el frenlerine hic güvenmiyorum vitesinizde mi boştaydı acaba(soru daha önce sorulmus olabilir diger arkadasların yorumlarını okumadan yazdım)basınıza gelen olaya cok üzüldüm hakkınızı sonuna kadar arayın

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
çok çok gecmiş olsun zaten ben bu elektronik el frenlerine hic güvenmiyorum vitesinizde mi boştaydı acaba(soru daha önce sorulmus olabilir diger arkadasların yorumlarını okumadan yazdım)basınıza gelen olaya cok üzüldüm hakkınızı sonuna kadar arayın

eski aracım otomatik olduğu için stop ettiğimde vitese alma gibi bir alışkanlığım yok. ama bu saatten sonra olacak.

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun inşallah olumlu bir sonuç alırsınız .

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun aynı olay bana misafirliğe gelen arkadaşımın başına gelmişti ama araç astra H idi. Şanslıydık ki araç kimseye çarpmadan kaldırıma vurarak durmuştu. Hala aklıma geldikçe hayret ederim. Resimleri açamadım da el fireni elektronik mi normal miydi ?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Aydn link' Alıntı:
Tamam bu sekilde sonuclanmasi guzel senin adina cok sevindim kardesim ama ya diger araclar? Bu problem kronikse illa birinin ölmesi mi gerekiyor geri cagrilmasi icin?

İşte Japon larla Avrupalı ların ayrıldığı nokta.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gogoank link' Alıntı:
arkadaşlar çok teşekkürler. desteğiniz gerekirse çekinmeden yardım isterim. bugün sabah 11 de arabayı aldığım bayiye gittim. yarın saat 9 için randevu verdiler. aracın beynine bakılacağını söylediler. beyinde ne zaman marşa basıldığı, ne zaman el freni çekildiği ne zaman el freninin indirildiği görünüyormuş. eğer kaza saatlerine yakın çekildiği görünürse kesin olarak değişim yapılacağını söylediler. daha önce bu tür olay yaşanmış ve araç değişimi sağlanmış. bunun en büyük etkeni aracın henüz 3 haftalık olması. yarını sabırsızlıkla bekliyorum. bu arada sadece arka sağ tamponda göçük var. park sensörleri çalışır vaziyette.

Hadi geçmiş olsun bize de ders olsun, vites + el freni yapalım bundan sonra.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

değişimi kesinlikle yaptırın.o araca daha güven olmaz.eğer bu sıkıntı kronikse de çözülmeli çünkü araçların %70 i elektronik park frenli.manuel el frenim var diye şükredeceğim hiç aklıma gelmezdi..

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

sallierim link' Alıntı:
değişimi kesinlikle yaptırın.o araca daha güven olmaz.eğer bu sıkıntı kronikse de çözülmeli çünkü araçların %70 i elektronik park frenli.manuel el frenim var diye şükredeceğim hiç aklıma gelmezdi..

Deniz el freninin manuel yada elektronik olmasından değil de, frenleme sisteminden kaynaklanabileceğinden şüpheleniyorum. Çünkü elektrik park freninden kaynaklansa direk geri kaçması gerekirdi, bir zaman diliminden sonra bıraktıysa farklı bir sebep olmalı.