el freni boşaldı araç gitti çarptı

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: el freni boşaldı araç gitti çarptı

Gökhan, çok geçmiş olsun yeni gördüm konuyu... Sadece maddi zarar olması sevindirici, sorunun iyice incelenmesi gerekiyor.

zeybek35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun Gökhan.
Neyse ki hasar sadece tamponda gibi duruyor. Ancak bu el freni konusu gerçekten enteresan ve incelenmesi gereken bir konu.
Yardımcı olabileceğimiz bir konu olursa haber ver lütfen  045thumbsup  . Tekrar geçmiş olsun..

ASTRA0724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gogoank link' Alıntı:
çok teşekkür ederim arkadaşlar. hukuki olarak bir yaptırım söz konusu olabilir mi ?
Öncelikle büyük geçmiş olsun
Kesinlikle hukuki bir yaptırım söz konusu kim ne derse desin yılmayın şansınıza karşı taraftaki polis arkadaşın olayı fotoğraflayıp tutanağa bağlamasıdır ki buda aracın teknik donanımındaki bir arıza veya hatadan kaynaklı bir sorun olduğunun belgelendirilmiş kanıtıdır.Allah korumuş sadece maddi hasar var, ya daha kötü bir olay olsaydı diye düşünün ve kesinlikle vazgeçip boş vermeyin.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecmis olsun kimsenin canına birsey gelmememiş olması sevindirici siz elinizde. Gelen bütün çabayı gösterin mutlaka bir seyler çıkacaktır

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cok cok gecmis olsun..hakkini sonuna kdr ara..hic bir kabul edilebilir tarafi yok bu olayin ancak dik yerlerde park edince iki kere cekin el frenini diye yaziyor kitapcikta ama bunu es gececegine sanmiyorum..

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar çok teşekkürler. desteğiniz gerekirse çekinmeden yardım isterim. bugün sabah 11 de arabayı aldığım bayiye gittim. yarın saat 9 için randevu verdiler. aracın beynine bakılacağını söylediler. beyinde ne zaman marşa basıldığı, ne zaman el freni çekildiği ne zaman el freninin indirildiği görünüyormuş. eğer kaza saatlerine yakın çekildiği görünürse kesin olarak değişim yapılacağını söylediler. daha önce bu tür olay yaşanmış ve araç değişimi sağlanmış. bunun en büyük etkeni aracın henüz 3 haftalık olması. yarını sabırsızlıkla bekliyorum. bu arada sadece arka sağ tamponda göçük var. park sensörleri çalışır vaziyette.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Tamam bu sekilde sonuclanmasi guzel senin adina cok sevindim kardesim ama ya diger araclar? Bu problem kronikse illa birinin ölmesi mi gerekiyor geri cagrilmasi icin?

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan çok çok geçmiş olsun.şimdi gördüm konuyu çok üzüldüm.Tabi kimseye bir şey olmaması da sevindirici.yarın inşallah iyi haberlerini bekliyoruz.

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun aracın bunu yapması hoş değil mantıklı bir açıklaması olmalı

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
Gökhan çok çok geçmiş olsun.şimdi gördüm konuyu çok üzüldüm.Tabi kimseye bir şey olmaması da sevindirici.yarın inşallah iyi haberlerini bekliyoruz.

teşekkür ederim abi. gerçekten bizim aynı şekilde sevincimiz kimseye bir şey olmaması. yarın muhakkak sonucu bildireceğim.