Edition vites altı kırmızı led

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

Soketin karsiligi varya ordaki yerde cikarttigimiz uc gibi 2 metal sadece o dedigim yerde var ben metale karsilik getirdim sadce o isaretlediginiz buyuk deligin icinde altli ustlu 2 ufak delik daha var arasindada bi hafif genis delik var ama karsilarinda iletken yok dier sokette yani

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bedriyalcin link' Alıntı:
O dediğiniz geniş delikten tabi uygun karşılığını (geniş soket ucu) takıp beyaz ucu bağlamalısınız.

Ozelden msj attim bakarmisiniz

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bedriyalcin link' Alıntı:
İlk resimdeki gibi olmama sebebi de çalışma esnasında yanma süresi bitip kapatması. Siz dedğim şekilde bağlayın ve parkları açın. Parklar açıkken yanıyo led birde ilk kapı açılınca ama işte çalışırken zaman geçtiği için bağlayacağımız uçlarda enerjiyi kesiyo.
aynen doğrudur. çok iyi bir tespit. teşekkürler.

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aksamda gozuken bisey yok sonuc basarisiz yarib tekrar denicem artik bakalim  insallah olucak bu sefer :))

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
aynen doğrudur. çok iyi bir tespit. teşekkürler.

Abi yardimlarin icin cok tesekkurler hallettim ama 1.6115 editionda soketin karsiliginda sadce 2kablo var butun hepsinde aynimidir bilmiyorum ama benimkinde oyle bende cakmakliktan cektim isimizi gordu...

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

IIfastexII link' Alıntı:
Abi yardimlarin icin cok tesekkurler hallettim ama 1.6115 editionda soketin karsiliginda sadce 2kablo var butun hepsinde aynimidir bilmiyorum ama benimkinde oyle bende cakmakliktan cektim isimizi gordu...
evet iki kablo var. elektrikçide uçları ölçtürüp ona yaptırsaydınız orjinalindeki gibi kararak sönerdi, parkları ve farları açınca yanardı. bu yaptığınız şekildede olur ancak sürekli yanar.

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet iki kablo var. elektrikçide uçları ölçtürüp ona yaptırsaydınız orjinalindeki gibi kararak sönerdi, parkları ve farları açınca yanardı. bu yaptığınız şekildede olur ancak sürekli yanar.

Onu denedik karsiliklarin 2 seklinide ma olu akim seklinde yanior bende cakmakliktan baglattim bi sorun olmaz dedi yapan arkdas kapilari acinca sonuyor. Boylede iyi oldu aku ye falab zarar vermesse sknti yok diyorum ama olurmu sizce

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

IIfastexII link' Alıntı:
Onu denedik karsiliklarin 2 seklinide ma olu akim seklinde yanior bende cakmakliktan baglattim bi sorun olmaz dedi yapan arkdas kapilari acinca sonuyor. Boylede iyi oldu aku ye falab zarar vermesse sknti yok diyorum ama olurmu sizce
aküye bi zararı olmaz sanırım ancak lede zararı olabilir, ledin  çektiği akım çakmaklığın verdiği akımdan daha az olduğu için ledin daha kısa sürede patlamasına sebep olabilir diye düşünüyorum böyle olur diyemiyorum. bilen arkadaşlar vardır mutlaka.

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aküye bi zararı olmaz sanırım ancak lede zararı olabilir, ledin  çektiği akım çakmaklığın verdiği akımdan daha az olduğu için ledin daha kısa sürede patlamasına sebep olabilir diye düşünüyorum böyle olur diyemiyorum. bilen arkadaşlar vardır mutlaka.

napalım baska turlu olmuyordu abı :D akuye zararı yoksa kullanalım boyle teyp ın ordakı tuslardan cekıcektık ama oda cok teferruatlı okadar sokturmek ıstmedım on tarafı ondan boyle yaptık