Edition vites altı kırmızı led

yigit35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

merhabalar, forumda yeniyim ve araba teknolojileri konusunda çok bilgi sahibi değilim...

Geçenlerde arka hoparlorleri taktırmak için götürdüğüm bornova oto sanayideki yer biz o işlere girmiyoruz çekiniyoruz filan dedi. Şmdi bu yazıyı okuyunca aslında girişilcek çok büyük bir işin olmadığını da gördüm.

Aracım 2013 makyajlı 2012 Astra J Edition...

İzmir' de bu vites altı led i götürüp baktırıp aktif hale getirtebileceğim bir işi bilen servis önerebilirmisiniz??

ak0055

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar elinize ve emeğinize sağlık.Benim Aracım 1.3 sport+stil sedan .Bu kapı ledleri bizim araçlardada mevcutmu  acaba? Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum  :-[

yigit35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burayı okuduktan sonra dün gece arabayı çalıştırıp vitesin altına baktım gerçekten de ince bir kırmızı ışık hüzmesi vitesin altında mevcut..

Yarın çiğli organize sanayi de bir opel servisine götürmeyi planlıyorum aracı umarım becerebilirler.. 

yine de bu işi izmir de yapmış olan bilen birileri varsa yönlendirirse sevinirim. teşekkürler.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

yigit35 link' Alıntı:
Burayı okuduktan sonra dün gece arabayı çalıştırıp vitesin altına baktım gerçekten de ince bir kırmızı ışık hüzmesi vitesin altında mevcut..

Yarın çiğli organize sanayi de bir opel servisine götürmeyi planlıyorum aracı umarım becerebilirler.. 

yine de bu işi izmir de yapmış olan bilen birileri varsa yönlendirirse sevinirim. teşekkürler.

mastertech adlı üyemiz daha önce Surtaş'ta çalışmaktaydı, o servise giden tüm üyelerimizde memnun ayrıldılar servisten ve ilgiden. şimdi Mercanlar'da işe başladı ancak Mercanlar hakkında bir bilgim yok.

alis9011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim aracım yeni astra sedan dün elektrikçiye gittim vites altı led yaptırmak için elektriği çakmaktan alırız dedi aklıma takılan şu oldu ben orjinali gibi yavaş yavaş sönmesini istiyorum acaba sedanlardada elektiriği alabileceğimiz soket var mı soket yoksa çakmaktan alsak nasıl olur yardımcı olursanız çok sevinirim.

ersunsahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracin vites kaplamasi ve gogus citasini cikarinca soketi goreceksiz o sokette uclarin baglanabilecegi yerlere (deneyerek bulabilirsin) baglarsaniz orjinali gibi olacaktir. Onceki cevaplarda fotografida paylasildi.

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ersunsahin link' Alıntı:
Aracin vites kaplamasi ve gogus citasini cikarinca soketi goreceksiz o sokette uclarin baglanabilecegi yerlere (deneyerek bulabilirsin) baglarsaniz orjinali gibi olacaktir. Onceki cevaplarda fotografida paylasildi.
Göğüs çıtasını çıkarmadan olmaz mı?

ersunsahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eğer mevcutta yerinde led yoksa olmaz, takacağınız yer orası zaten :). Çıtayı sökeceksiniz ve açılan yere ledi takacaksınız sonra kabloları mevcutta bulunan söketin doğru yerlerine bağlayıp çıtayı geri takacaksınız. Bence uçları bağlayınca deneme yapın kesin olsun. Bu arada led yerinde yoksa yedek parça olarakda satılıyordu yanlış hatırlamıyorsam 90- 100 TL falandı.

faruk4143

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ersunsahin link' Alıntı:
Eğer mevcutta yerinde led yoksa olmaz, takacağınız yer orası zaten :). Çıtayı sökeceksiniz ve açılan yere ledi takacaksınız sonra kabloları mevcutta bulunan söketin doğru yerlerine bağlayıp çıtayı geri takacaksınız. Bence uçları bağlayınca deneme yapın kesin olsun. Bu arada led yerinde yoksa yedek parça olarakda satılıyordu yanlış hatırlamıyorsam 90- 100 TL falandı.
Teşekkürler, led var bende yerinde kafayı eğdim baktım orda hafif hafif yanıyo:) İnşallah araca zarar vermeden bunu becerebilicek birini bulurum...

ciltin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orjinali tam olarak nasıl çalışıyor. Ben sanırım tüm girişleri denedim. Kapıyı acınca yavas yanıyor bir süre sonra yavas sönüyor. Farları acınca hemen yanıyor farı kapatınca hemen sönüyor. Orjinalde de böylemi acaba