Edition vites altı kırmızı led

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Edition vites altı kırmızı led

hayır gerçektende orda zayıf bi akım sözkonusu. söküp doğru uçları bağlatırsanız sizinkide çalışacaktır.

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Bunu herhangi bir mahalle elektrikçisi de yapar mı? Bu iş için bile olsa servisae gitmek istemiyorum pahalıya gelir diye

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

byhorizon(tm) link' Alıntı:
çok yararlı bir paylaşım olmuş...teşekkürler.

rica ederim. yapmak isteyen arkadaşlar konuyu baştan itibaren okurlarsa nasıl yapıldığını çok basit anlarlar. resimlerle anlatıldı.

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende baktim bir isik var ama benm elim pek yatkin degildir boyle seylerr diye dokunmadim hic :)))

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

En sonunda bende ugrasicam bunu yapmaya da elimde kalcak yani :))) sora ugras dur :))

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

IIfastexII link' Alıntı:
En sonunda bende ugrasicam bunu yapmaya da elimde kalcak yani :))) sora ugras dur :))

Ben bir denedim elimde kalır gibi oldu. tavsiyem fazla anlamıyorsan hiç bulaşma. anlatılanlar gayet yararlı ama o kadar da açık değil. yine de paylaşan arkadaşlara çok teşekkürler.

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hava guzel diye krom citalari takayim dedim onlari hallettim sorada seytan durttu bu islemide yapayim dedim gosterilen deliklere degilde sadece kirmiziyla beyazin yerlerini degistirdim yandi ama gunduz hic belli olmuyor sizde oylemi yoksa ben yapamadim mi aksam mi belli olur elim yatkin olmadigindan baya ugrastim ama bilmiorum oldumu aksamimi beklicez yani yoksa sizdede oylemi diye sorayim dedim

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bedriyalcin link' Alıntı:
Gündüz de gayet iyi belli olması gerekiyor siz  firstemperor vermiş olduğu fotodaki gibi yaparsanız olacaktır diye düşünüyorum.

İlk bas resimlerdeki gibi yaptim olmadi bi tek alt ust yer degisince yandi oyle taktim ama belli olmuyor nedense egilip baktigimda yaniyor gozukuyor aksam bakicam baqalim nasil olcak bana olmadi gibime geldi ama

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bedriyalcin link' Alıntı:
İlk resimdeki gibi olmama sebebi de çalışma esnasında yanma süresi bitip kapatması. Siz dedğim şekilde bağlayın ve parkları açın. Parklar açıkken yanıyo led birde ilk kapı açılınca ama işte çalışırken zaman geçtiği için bağlayacağımız uçlarda enerjiyi kesiyo.

Ama sizin gosterdiginiz sekilin karsiliginda İletken tel  yokki bos yani :(

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

+ bunlari yaparken hep kapilar acikti ama sadece yerleri deisip taktigmda ledler yandi bende oldu sanip taktim herseyi ama baktim bisey belli plmuyor egildim baktim biraz isin var altta belki aksam belli olur diye biraktim oyle