Easytronic baskı balata değişim sonrası kalkarken stop ediyor

darkroad18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baskı balata değişince araba acayip atikleşti ama kalkarken stop ediyor frenden ayağımı çekince araç silkeliyerek kalkıyor gaza basmadan bazende stop ediyor.baskı balata değişmeden önce yoktu bu sorun. usta baskı balata alışacak diyor sizce doğrumu yoksa baska sorun olabilirmi.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ne alışacak ki? Sıfır alınan aracın da o zaman shop etmesi gerek.

darkroad18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne alışacak ki? Sıfır alınan aracın da o zaman shop etmesi gerek.

işte benim anlamadığım şey o frene basınca debriaja basmıs gibi olmuyormu bu otomatiklerde direk kesmesi lazım değilmi kalkmayı araç bildiğin gitmek için çıldırıyor. sizce neyapayım

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baskı balata değişince araba acayip atikleşti ama kalkarken stop ediyor frenden ayağımı çekince araç silkeliyerek kalkıyor gaza basmadan bazende stop ediyor.baskı balata değişmeden önce yoktu bu sorun. usta baskı balata alışacak diyor sizce doğrumu yoksa baska sorun olabilirmi.

Olabilir kendi aracımın baskı balatasini bu sene değiştirdim ilk başlarda sert gibi ve tık tik ses geliyordu debriyaj a basinca. Usta zamanla alışacak dedi aynen dediği gibi oldu. Ne ses var nede sertlik. Biraz daha kullanın belki düzelir. Ayrıca dediğin gibi acayip atak di ilk hareketi şimdi normal.demek ki yerine oturuyor zamanla parçalar

dante38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tech 2 cihazı olan bir opel servisine gidip easytronic şanzumanın kalibrasyonun veya gerekli ayarlarını kontrol ettirin.

darkroad18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servise götürdüm debriyaj ayarı ve adaptasyon yapıldı.sorun çözüldü 150 tl yazılım için para ödedim. tşkler cvplar için başına gelen arkadaşlar için servise gidip sorunu yazılımla çözebilirsiniz.