direksiyon simidi değişimi

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: direksiyon simidi değişimi

veysel 44 link' Alıntı:
Kavuklar Opel. Baya büyük ve güçlü bir bayi sahipleriyle aynı köylüyüz ( malatyada opel, chevrolet ve hundai, izmir de chevrolet, citroen, nissan ve opel (2009 izmir egem i devraldılar.)

Opel yazdığını görünce şaka yaptığını sandım Opel Türkiye aradı ilgilendiler falan demişsin heralde şaka yapıyordur dedim o nedenle hangi firma diye sordum.  ;)

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Opel yazdığını görünce şaka yaptığını sandım Opel Türkiye aradı ilgilendiler falan demişsin heralde şaka yapıyordur dedim o nedenle hangi firma diye sordum.  ;)
Opel Türkiye den birçok kez aradılar hatta fitiller deyiştikten sonra aradılar o an için cvp vermedim tlfnuma msj atmışlardı sorununuz halloldumu sizi aradık ulaşamadık falan filan hatta bayanın ismi yanlışım yoksa arzu idi.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

veysel 44 link' Alıntı:
Opel Türkiye den birçok kez aradılar hatta fitiller deyiştikten sonra aradılar o an için cvp vermedim tlfnuma msj atmışlardı sorununuz halloldumu sizi aradık ulaşamadık falan filan hatta bayanın ismi yanlışım yoksa arzu idi.

Arzu hanımı gıyaben iyi tanırım bir çok kez tartışmamız olmuştur kendileri ile, neyse uzatmayalım sizin sorununuzun çözülmesine sevindim.