direksiyon simidi değişimi

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: direksiyon simidi değişimi

dreamofice link' Alıntı:
Benimkini degistirmediler gerci bu kadar deformasyon olusmamisti ; sport direksiyon opele pahali gelmisti sanirim.

Garanti durumları servisten servise gerçekten çok değişiyor.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opel satin almak isteyen arkadaslar ve opel sahibi vicdanli insanlar opelin bu iki yuzlu tutumunu kiniyorum pahali direksiyon degistirilmiyor ama maliyeti daha dusuk direksiyon degisiyor  opelin garanti anlayisi bu iste; Bugun benim basima geldi yarin sizin de basininiza gelebilir ; gozunuz gibi baktiginiz , garanti bozulmasin diye 2 3 kati fiyatlar vererek servisden bakim yaptirdiginiz araclarin marka degeri opel iin bu kadar iste. Ucuz olani degistir pahali olan kullanici hatasi olsun! 70bin bir araca para verecekseniz marka icin sizin aracinizin degeri nedir once bunu arastirin.

Servise gore degisen bir sey yok bu tamamen opelin isguzarligi bu isi servis halledebilse Tarik bey hallederdi zaten. Simdi opel alacaksaniz ya da garantim devam etsin hatta iyi niyet garantisinden yararlanirim diye garanti bittikten sonra bile servise fahiş fiyatlarla hala gitmek istiyorsaniz bir daha dusunun.

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ayni durum benim basimda araci alali 2,5 sene oldu garanti extrasi var suan, soyulma 1 sene once oldu ancak bulundugum yerde servis yoktu ancak garanti bitimine geldim ankara reise ama ilgilenmediler bile bagirdim cagirdim en son fotosunu cekelim ankaraya gelince dediler ama birsey cikmayacak gibi o fotuyu yollayacaklari bile mechul ne yapabilirim bu konuda arkadaslar

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomreader2010 link' Alıntı:
ayni durum benim basimda araci alali 2,5 sene oldu garanti extrasi var suan, soyulma 1 sene once oldu ancak bulundugum yerde servis yoktu ancak garanti bitimine geldim ankara reise ama ilgilenmediler bile bagirdim cagirdim en son fotosunu cekelim ankaraya gelince dediler ama birsey cikmayacak gibi o fotuyu yollayacaklari bile mechul ne yapabilirim bu konuda arkadaslar
Ankara'daki tüm yetkili servisleri dolaş ve hepsinden garantiden değişmesi için dosya açtır.mecbur Almanya'ya danışmaları gerekecek, bu kadar müracattan  sonra müşteri memnuniyeti kapsamında değiştirmek zorunda kalacaklardır. dahada olmazsa opel Türkiye'yi ara ..

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ac@d link' Alıntı:
Ankara'daki tüm yetkili servisleri dolaş ve hepsinden garantiden değişmesi için dosya açtır.mecbur Almanya'ya danışmaları gerekecek, bu kadar müracattan  sonra müşteri memnuniyeti kapsamında değiştirmek zorunda kalacaklardır. dahada olmazsa opel Türkiye'yi ara ..
tesekkur ederim tek sıkınti garanti extrasi var suan 2 yil doldu sadece

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Servisler bu kafayla giderlerse "adam olmazlar" diyor ;)

Arkadaşımız yaşadıklarımı bilmediği için soruyor normaldir. servisin birinde aynı arızadan değişim yapılıyor diğerinde yapılmıyor veya bir tanıdık bulursanız serviste yetkili sıkıntınız hallediliyor. bu kafayı kastediyorum.  ;)

tomreader2010

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ankara reis dun fotolari cekip opele ve arti garantiye yolladi ve ret cevabi gelmis degisim talebime simdi nasil bir yol izlemem lazim arabadan soguttular resmen arkadaslar bi yardimci olun