Cyclone Problemler ve Çözümleri

K

koczeynel

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Cyclone Problemler ve Çözümleri

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=koczeynel link=topic=498.msg54166#msg54166 date=1320157247]
bizim burada sağlam bi elektrikçi var akşam kafalıklara ekran taktırmaya gidecem belki çözdürürüm şu uyuz cızıltı sesini
bu uygulamanın fotoğraf ya da videosunu bekliyoruz
ve fiyat bilgilerini de:)
[/quote]
arka kafalıklara ekran içiçn 250 lira gibi bişey konuştuk ama 200 tl ye bağlamaya çalışacam bakalım. akşam haber ederim

headcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaşlar.bugun aracıma cyclone taktırdım izmir mercanlarda.tanıtım sırasında duymadım ama ordan ayrıldıktan snra felaket cızırdama yaptı alet.park ettikten snra farları kapatınca yapmadı.çözüm varmıdır arkadaşlar?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

headcoach link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar.bugun aracıma cyclone taktırdım izmir mercanlarda.tanıtım sırasında duymadım ama ordan ayrıldıktan snra felaket cızırdama yaptı alet.park ettikten snra farları kapatınca yapmadı.çözüm varmıdır arkadaşlar?
çoğu kullanıcı da özellikle afl var ise farlar açıkken bu cızırtı sesin geldiği yönünde bir kanı var
servise danışın kesinlikle, yeni yazılım ya da ses süzücü deneyebilirler belki çözüm olabilir
bu ses sanırım afl açık ve torpidadaki usb den müzik dinleyince geliyor
önde bulunan araç usb si kullanınca bu ses gelmiyor yönünde

headcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cvp için teşekkür ederim.torpidodaki USB ye takılı ama müzik dinlemiyordum.radyoda sorun yok radyodayken Naviye geçtim cızırtı başladı.daha snra DVD ye geçince devam etti.Bakalım sabah hemen gidicem servise.

headcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Slm arkadaşlar.Cyclone cızırdama sorunu ile ilgili bugün izmirde yetkili kardeşler elektronikteydim.Saolsun ustabaşı Ayhan bey çok ilgilendi.Parazit önleyici taktı.Birde bağlantıda birşeyler yaptı ve sorun çözüldü.Sadece DVD de hoperlörü sağa sola alma olayı iptal oldu yaptığı bağlantı sebebiyle.Fakat o rahatsız eden cızırdama sesi kayboldu.Şöyle söyliyim DVD nin kalitesine göre çok az bazen yapıyor.Ama en önemlisi rahatsız etmiyor ve farlar açıkken cızırtı yok.3 saat uğraştı Ayhan usta ve bitince artık çözdük işi dedi diğer araçlarıda hallederiz dedi.Sanırsam ilk defa benimkinde başarılı oldu bu iş.İzmire yakın olan ve cızırdama sorunu olan arkadaşlar hemen Ayhan Ustaya gitsin.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
çoğu kullanıcı da özellikle afl var ise farlar açıkken bu cızırtı sesin geldiği yönünde bir kanı var
servise danışın kesinlikle, yeni yazılım ya da ses süzücü deneyebilirler belki çözüm olabilir
bu ses sanırım afl açık ve torpidadaki usb den müzik dinleyince geliyor
önde bulunan araç usb si kullanınca bu ses gelmiyor yönünde

Aynı dediğin gibi; aracın kendi usb si ve radyosu dışında dvd-cd izler ya da dinlerken, torpidodaki usb lerden Afl farlar açıkken cızırtı geliyor.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadşlar cyclone usb sinden müzik dinlerken  ses sistemi çok cızırtı yapıyor sizdede varmı bu durum yada çözümü varmı?

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et