Cyclone Problemler ve Çözümleri

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende dün taktırdım benimkide 25 dakkayı buluyor bağlanması tekrar aradım öyle olmaması lazım açar açmaz bağlanması lazım getirin bi bakalım dediler sizde görüştünüz mü servisle acaba?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cyclone Problemler

neden öyle geç açılıyor
benim cihaz da cylone navigasyon yüklemesi 3-4 sn den fazla almıyor, hemen açılıyor
acaba sizde neden bu kadar yavaş açılıyor?

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cyclone Problemler

HaKaN link' Alıntı:
neden öyle geç açılıyor
benim cihaz da cylone navigasyon yüklemesi 3-4 sn den fazla almıyor, hemen açılıyor
Hakan aracına bir nazar boncuğuda cylone için koy ;:)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cyclone Problemler

maşallah diyelim o zmn da nazar değmesin :)

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cyclone Problemler

Gökhan_55 link' Alıntı:
bende dün taktırdım benimkide 25 dakkayı buluyor bağlanması tekrar aradım öyle olmaması lazım açar açmaz bağlanması lazım getirin bi bakalım dediler sizde görüştünüz mü servisle acaba?

götürün değiştirsinler kesin bi sorun vardır. yoksa o kadar sürmez

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Cyclone Problemler

Sn. Gökhan_55,

Benim anlamadığım sistemi takınca devreye sokmasını ve çalışıp çalışmamasını serviste incelemediler mi?

Serviste düzgün çalışıyordu da aradan 1 gün geçince mi  yavaşlamaya başladı?

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cyclone Problemler

HaKaN link' Alıntı:
neden öyle geç açılıyor

navigasyonun açılması ile ilgili bi sıkıntım yok zaten Hakan Bey. bende de 3 -4 saniyede açılıyor. ama harita üzerinde gezinme rota hesaplama haritayı kaydırma işlemleri beni tatmin etmedi cihazda bir sıkıntı yok hatta en son yazılımı kardeşler elektronikten ayhan bey attı. bu işlemler kavuklarda gerçekleştirildi. ben sadece cihazın genel olarak yapısını, grafiklerini vs. beğenmedim yoksa her türlü ihtiyaca yanıt veren işlevsel bir cihaz.

benim için navigasyon çok önemli bir stand alıp kendi telefonumu kullanıcam araçta artık.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cyclone Problemler

Hüsnü Bey;

Aracı teslim alırken açıkcası pek dikkat etmedim satıcı her şeyi anlatıpta büyüsünü kaçırmaısn ben kendim keşfedeyim istedim gerçi öyle olmasa bile kapalı binada yapıldığı için naviyi yine gösteremeyecekti... benimki şu anda devamlı gps aranıyor yazıyor... bugun necvox takılı bir aracı inceleme fırsatım oldu... onun menü şekilleri daha çirkin ama menüler arası geçişi çok hızlıydı... bakalım benimkinede bi ayar yapsınlar belki o hıza ulaşır ama eğer o hıza ulaşmazsa necvox ile değiştirebilirim

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Cyclone Problemler

Sn. Gökhan_55,

Anlıyorum. Sorununuz giderebilecek gibi duruyor. Umarım en kısa zamanda çözüm bulup, kullanırsınız.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cyclone Problemler

Umarım istediğiniz gibi bir sisteme kavuşursunuz.

Ben henüz aracı ve Cyclone u çok tecrübe edemedim ancak ses cd si çalarkenki tısırtı ya da ana menüde beklerkenki parazit sesler aklımı kurcalamıyor değil, CD500 sistemindeyse navigasyonun çok yetersiz olması CD500  den vazgeçme nedenimdi.