Cyclone Problemler ve Çözümleri

SEVANCAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hotmail.com
Ynt: Cyclone Problemler ve Çözümleri

Ya arkadas  0 km araba alıyorsun sıstemı taktırıyorsun fonksıyonları calısıyormu calısmıyormu
ınsan bır kontrol eder degıl mı yaa .Adamalar arabayı teslım edecekler adam gıbı sagına soluna bakar degılmı yannı
kontrol yapıyorlar hesapta parrktan cıkarken kapıyı hafıf surtmusler ufak bır cızık teslımden evel ınsan bır bakar sdagına soluna
allahtan uyandıkta pasta cıla yaptırdık ;Dadamlar

SEVANCAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hotmail.com

Benım bır sorum olacak sızlere aracımın on kısmında cakmak gırısının yanında usb gırısı var bunu muzik vs
dınlıyebılırmıyız yoksa bu gırıs servıs yazılımı ıcın mı kulanılıyor bılgisi olan varsa aydınnlatırsa sevınırım

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SEVANCAK link' Alıntı:
Benım bır sorum olacak sızlere aracımın on kısmında cakmak gırısının yanında usb gırısı var bunu muzik vs
dınlıyebılırmıyız yoksa bu gırıs servıs yazılımı ıcın mı kulanılıyor bılgisi olan varsa aydınnlatırsa sevınırım
mp3 dinleyebiliyorsunuz ancak arayüz olarak cyclone değil de aracın kendi arayüzünü kullanıyor
hatta bu usb girişinde ses kalitesi diğer usb lerden daha fazla

SEVANCAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hotmail.com

Cyclone da aracı stop etıkten sonra devamlı bır cınlama sesı gelıyor acab sebep nedır bılen var mı

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar dün akşam iş çıkışında eve dönerken bir anda cyclone ekranında o alttaki navi -dvd-menü yazan ortada opel in logosu olan kısım kayboldu, üstte radyo kanalı saat falan yazıyordu, alt kısım bomboş simsiyah oldu bir anda, sonra radyo kanalını değiştirdim tekrar açtım düzeldi. Gerçi büyük bir sorun falan değil ama daha önce kimsede oldumu böyle bir problem bilmiyorum.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

elektronik cihazlarda benzer sorunlar normaldir, bence kafya takmaya değmez, pc de de aynısı oluyor ya....  kapat aç çözülüyor sorun...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SEVANCAK link' Alıntı:
Cyclone da aracı stop etıkten sonra devamlı bır cınlama sesı gelıyor acab sebep nedır bılen var mı
nasıl bir ses bu acaba, sürekli oluyor mu?

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün akşam evin önünde biraz müzik dinleyeyim dedim ancak ekolayzır ayarlarına girmek istediğimde boş ekran açılıyordu.

Biraz kurcaladım; açılması gereken ekrana bakmadan bas - orta ve tiz ses ayarlarına -o an görünmeseler de- ortadaki yuvarlak ayar tuşuyla girerek ayarlarını değiştirecek şekilde + / - yaptım ve o esnada orta ses ve bas ayarları görülmeye başladı, ancak gene de en üstteki tiz ses seçeneği görünmüyordu! Aynı şekilde görüntülenmeyen tiz ses seçeneğine tıklayıp + / - yapınca o seçenek de açıldı ve sorun halloldu!

Forum sayesinde daha önce yaşamadığım herhangi terslik olursa pek şaşırmamış oluyorum :)

K

koczeynel

Bilgi Girilmemiş

bizim burada sağlam bi elektrikçi var akşam kafalıklara ekran taktırmaya gidecem belki çözdürürüm şu uyuz cızıltı sesini

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

koczeynel link' Alıntı:
bizim burada sağlam bi elektrikçi var akşam kafalıklara ekran taktırmaya gidecem belki çözdürürüm şu uyuz cızıltı sesini
bu uygulamanın fotoğraf ya da videosunu bekliyoruz
ve fiyat bilgilerini de:)