Cyclone Opel Multimedia Sistemleri

G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
merhaba hayırlı günler ,

mesajlarınızı okudum benimde sıkıntım var cyclone ile ilgili sanırım mikrofonu yok karşıtarafın sesi geliyor ama ses gitmiyor mikrofon nasıl ekleyebilirim normalde internette özelliklerinde mikron dan bahsediyor . Ayrıca bendede navigasyon açılmıyor sd kart neresindedir bulamadım bu konularda yardımcı olabilir senin çok sevinirim.

şimdiden teşekkürler
[/QUOTE]
Merhaba de kart ön konsolda

20190306_114848.jpg

20190306_114922.jpg

G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
merhaba hayırlı günler ,

mesajlarınızı okudum benimde sıkıntım var cyclone ile ilgili sanırım mikrofonu yok karşıtarafın sesi geliyor ama ses gitmiyor mikrofon nasıl ekleyebilirim normalde internette özelliklerinde mikron dan bahsediyor . Ayrıca bendede navigasyon açılmıyor sd kart neresindedir bulamadım bu konularda yardımcı olabilir senin çok sevinirim.

şimdiden teşekkürler
Merhaba de kart ön konsolda

20190306_114848.jpg

20190306_114922.jpg

[/QUOTE]
Navigasyon için sd kartı çıkarmanıza gerek yok

kurtbey0653

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gazi Hocam merhaba konuya yakınsınız mail atmıştım konuşmuştuk sizle ama ilerleyemedik

G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
Ben
Gazi Hocam merhaba konuya yakınsınız mail atmıştım konuşmuştuk sizle ama ilerleyemedik
Tamam akşam size yeni d2280 dosyası atayım deneyin birde usb sorununuz çözüldü mü ben d2280 dosyasında mp3 çalar yazılımını değiştirip dosyayı göndereyim denersiniz

kurtbey0653

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben

Tamam akşam size yeni d2280 dosyası atayım deneyin birde usb sorununuz çözüldü mü ben d2280 dosyasında mp3 çalar yazılımını değiştirip dosyayı göndereyim denersiniz

Usb sorunum maalesef çözülmedi hocam.
Benim için daha önemlisi temaları güncelleyemiyorum.. Elimde olanlar rrui uzantılı. Cihazdakiler bmp uzantılı.

Mailinizi bekliyorum hocam

s0yturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar 3 aydır opel astra j sport kullanıyorum. cyclone marka multimedya var. bir kaç problemim var
1) ekranın parlaklığı düşük ( direksiyonun solundan en yüksek ayar yaptığımda bile düşük)
2) torpido gözündeki flaş girişlerini kullandığımda ses düşük geliyor yükseltince de aşırı cızırtı yapıyor.
yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Merhabalar 3 aydır opel astra j sport kullanıyorum. cyclone marka multimedya var. bir kaç problemim var
1) ekranın parlaklığı düşük ( direksiyonun solundan en yüksek ayar yaptığımda bile düşük)
2) torpido gözündeki flaş girişlerini kullandığımda ses düşük geliyor yükseltince de aşırı cızırtı yapıyor.
yardımcı olursanız çok memnun olurum.

İsmail bey merhabalar, öncelikle parlaklık ayarını multimedya üzerinden yapmanız gerekiyor. (varsa) Bu sistemler sonradan takıldıkları için direksiyonun sol kısımdan yaptığınız parlaklık ayarı malesef bu cihaza hükmetmiyor. (benimkide çok parlak mesala) USB sorunuyla ilgili olarak bişey diyemiyorum @gyazitekin hocam daha bilgilidir. Kendisi gördüğünde yazacaktır diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: s0yturk