Cyclone Opel Multimedia Sistemleri

nejdet can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Popüler araç Multimedia üreticilerinden Regi Elektronik ve Güvenlik Sistemlerinin pazarladığı olan CYCLONE beğenilen markalardan biridir. Bir çok Opel Modeli için tam uyumlu ürünleri mevcutttur.

BU KONU ALTINDA CYCLONE İLE İLĞİLİ İZLENİM TESPİT VE SORUNLARINIZI PAYLAŞABİLİRSİNİZ

Bu linkten
CYCLONE RESMİ OPEL SAYFASINA ulaşabilirsiniz.
Bu linkten
OPEL Astra J DVD ve Navigasyon Sistemi SAYFASINA ulaşabilirsiniz.

OPEL Astra J DVD ve Navigasyon Sistemi

Genel Özellikler.

7 İnç dokunmatik TFT LCD 800x480 çözünürlük

Windows CE 6.0 işletim sistemi

4 GB SD kart (navigasyon datası yüklü), USB girişi

Dvd, Divx, CD, müzik çalar; çok iyi bir görüntü kalitesinin yanında 5.1 ses sistemine uygundur.

Navigasyon datası olarak Türkiye\'nin en kapsamlı navigasyon haritası kullanılmaktadır.

24 FM/AM kanal hafızası ve RDS fonksiyonu

Handsfree bluetooth özelliğiyle sadece telefon aramalarının değil cep telefonunuzdaki müzikleri de aracınızın ses sisteminden dinleyebilirsiniz.

Bluetooth cihaz adı ve şifresi değişimi

Dual zone özelliği ile aracın ön kısmında navigasyon işlemi yapılırken koltuk arkası ekranlardan film seyredilebilir

CAN (CONTROL AREA NETWORK) Uyum Protokolü: Ürün montajı tamamlandıktan sonra hiçbir ek uygulamaya gerek kalmadan, aracınız ile otomatik uyumlu olarak çalışmaya başlar. Araç direksiyonunda hazır bulunan direksiyon kumandası ile ürün fonksiyonlarını otomatik olarak ayarlayabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dvd menüsüne istenilen logoyu ekleme, manuel geri görüş kamerasını çalştırabilme özellikleri eklenebilir.

Tv tuner ve anten sistemi

iPod arayüz

Lisans

Kablo

Geri görüş kamerası (CCD)

TPMS (Lastik Basınç Kontrolü): Opsiyonel

Donanımsal Özellikler.

CPU: SiRF Prima 600Mhz İşlemci, Gelişmiş ARM 11 yapı

300 MHz DSP, Hızlı 3D Donanım: Gerçek 3D harita için Yüksek çözünürlüklü 3D grafikler.

DDR RAM: 128MB DDR-400MHz RAM çok fonksiyonlu işlem hızı

Dahili Hafıza: 128MB Nand Flash (Standart), 4GB'a kadar (Opsiyonel), şarkı, fotoğraf ve videoları SD kart, USB ve dâhili bellek arasında kopyalamanıza imkan sağlar.

USB Girişi: 2 Port mevcut, USB Mobile Hard Drive (exFAT, kapasite sınırı yok) desteği,

High-Speed USB 2.0: 480Mbps High Speed USB 2.0 Interface

Depolama Kartı: 4GB SD card (standart), 32GB’a yükseltilebilir (Opsiyonel)

Fonksiyonel Özellikler.

Özel OEM tasarımı

Aracınızla %100 uyumludur. Herhangi bir ek uygulama yapılmadan takılıp çalıştırılır. MFD ve hava göstergesiyle uyumludur, aracınızın orijinal ses sistemi ve hoparlörleriyle uyumludur.

Akıllı Navigasyon

Gerçek 3D harita uygulamasını destekler. Sürekli güncellenen son haritalar, otomatik rota planı ve akıllı ses rehberiyle kolay yönetim.

Dijital TV ve Analog TV

İstediğiniz zaman istediğiniz yerde TV keyfini keşfetmenizi sağlar. (analog: PAL/ SECAM / NTSC digital: DVB-T ISDB-T)

Standat Araç DVD Oynatıcı

800*480 yüksek çözünürlüklü HD dijital ekranı ve Full Surround ses sistemiyle yolculuklarınız daha keyifli bir hal alacak.

Yüksek Hassasiyetli Radyo

FM ve AM Radyo özelliğini desteklemektedir. RDS bilgi gösterimi vardır. Amerika, Asya ve Avrupa radyo standartlarını destekler..

Dahili Bluetooth (A2DP)

Handsfree, arayanın kimliğini görüntüleme, telefon rehberinizi aktarma ve arama kayıtlarına bakabilirsiniz.

SD kart, USB ve dâhili bellek arasında iki yönlü kopyalama

Şarkılarınızı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı SD kart, USB ve dâhili hafıza arasında kopyalayabilirsiniz 64GB maximum hafızayı destekler (SD kart & USB Flash ). USB 1.1 standardından daha hızlı olan USB 2.0’ı destekler.

iPhone/ iPod Oynatıcı & Şarj

iPod (Classic, Nano & Shuffle) bağlantısı, iPhone 3G ve iTouch ile çalışır, şarj edebilir..

Geri Görüş Kamerası

Geri görüş kamera sistemimiz kör noktaları yok eder, daha kolay ve daha güvenli bir şekilde park etmenizi ve geri gitmenizi sağlar.

Çift Bölge Özelliği

Navigasyon sisteminiz ve sesli rehberiniz ön hoparlörlerden çalışırken, arka koltuktaki çocuklarınız koltuk başlıklarındaki ekrandan DVD izleyebilir. (Opsiyonel)
CYCLONE OPEL ASTRA J DVD VE NAVİGASYON SİSTEMİ İNCELEME VİDEOSU

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paylaşım için teşekkürler sn. @nejdet can
Ben yaklaşıkk 3 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Cosmo araca en uygun sistem hala sanırım cyclone.
Bununla ilgilide çekilmiş bir videom var onuda paylaşayım alta. İsterseniz bunları foruma konu olarakta açabilirim :)

View: https://www.youtube.com/watch?v=jp_4h6boXQw

nejdet can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paylaşım için teşekkürler sn. @nejdet can
Ben yaklaşıkk 3 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. Cosmo araca en uygun sistem hala sanırım cyclone.
Bununla ilgilide çekilmiş bir videom var onuda paylaşayım alta. İsterseniz bunları foruma konu olarakta açabilirim :)

View: https://www.youtube.com/watch?v=jp_4h6boXQw
Sevgili @ylc
yorumunuz için çok teşekkür ederim.
Videonuzu kısmen izledim çok güzel gece tekrar sakin kafayla izleyeceğim. kardeşlerimdeyim bulunduğum yer biraz kalaballık
Bu video çalışmanızı Yeni bir konu açarak paylaşmanız çok iyi olacaktır. bu tarz çalışmalara hepimizin çok ihtiyacı var.:)

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
@ylc videonuzu izledim ve çok beğendim. Bende I phone mu deneyeceğim.
Ayrıca kamera çok hoşuma gitti , marka ve daha net bağlantı bilgilerini paylaşabilirsiniz sevinirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sn.@husooz kamerayı Aliexpress ten aldım. Marka olarak Novatek mini olarak geçiyor ama çinliler kendilerine uyarlamışlar. kameranın linkini ekliyorum. Yalnız bu kamerayı kullanabilmek için bir AV girişli sisteme ihtiyaç var. Cyclone olması şart değil.
Benim aldığım satıcı satışı bitirmiş ama aynı kamera.
https://m.aliexpress.com/item/32577352538.html
Bendeki İphone da Siri ye seslenebilmek için mutlaka şarjda olması gerekiyor ama 6 ve 6S te direk ''Hey Siri'' diye seslenebilirsiniz. Sizi duyuyor olması yeterli cevap vermesi için.
Ben Spotfy ile kullanıyorum Türkcell Müzik ilede sistem çalışıyor. Hatta bu sistemler için Cyclone olmasına gerek yok CD400 de de çalışıyor.
Şimdiden kolay gelsin.

Son düzenleme:

hserdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar 2015 astra cosmom var bende dün durduk yere rahat battı hafıza kartını cıkardım navigasyonun onun olduğu yere müzik video falan attım eski dosyaların yanına şim naviye hiç girmiyor çıldırmak üzereyim bi bilen varsa..... teşekkürler

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Merhabalar

Navigasyon ayarlarında dosyaya ulaşabilecek uzantıyı görebiliyor musunuz

hserdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hafıza kartının yedegi bende aractaki kartta da aynı dosyalar duruyor sadece o dosyaların yanına video müsic falan atmıştım dolayısıyla dosyalara ulasabilirim

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim kadarı ile navigasyon dosyasının yanına başka dosya koymak bu tip problem yaratıyor

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar 2015 astra cosmom var bende dün durduk yere rahat battı hafıza kartını cıkardım navigasyonun onun olduğu yere müzik video falan attım eski dosyaların yanına şim naviye hiç girmiyor çıldırmak üzereyim bi bilen varsa..... teşekkürler

Cihazınızın ayarlar bölümünde Navigasyon dosyası yolu gibi bir ibarenin olduğu bölümden tekrardan .exe dosyasını göstermeniz gerekiyor. Bende hafıza kartıyla çok oynarım ordan biliyorum :)