Corsa C için Angel

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
erman mert tunig e baktım orda var sordugum yer orası ama sinyal lambası sarı bişiy çok çirkin ve aşagı dogru merkezinden kaçık duruyodu ben düşüneyim dedim almadım auto shop ta corsa için yoktu en son 5 6 gün önce sordum gelecek dedi ama ne zaman bilmiyorum

içini boyatırdım demişsin çok sırıtmazmı ozaman yaw

bu arada tamponlar içinde eylem hazırlıgındayım bu gün ömerida için bi sporler sipariş ettim gürsete sen bişiy tasarla yaparız diyolar bakalım bu sitede güzel tamponlar var bunların türk işini yaparız sanıyorum ne dersin panjur içinde
combomd5.jpg

bu combodaki nasıl sence gürset yaptı bu aracıda http://corsa-c.co.uk/index.php?page=featurecars
combo1qj6.jpg

Abi bu combo sanırım 2003'ten eski model, yani makyajsız.Onların ızgara olayı daha kolay ama ne yalan söyliim, ben bu kadar abartılısını sevmiyorum.gürset'ten Mazlum Abi'yi de tanırım, benim spoiler ile eski maşbiyelleri oradan almıştım, o zaman kalıbı yoktu Corsa C'nin, B'den uydurmuştuk...İşin biraz zor bence.Ne yaparsan yap, ızgaraları gri yapma, arabanda siyah çok daha iyi durur.Morette fara gelince, onun içi boyanmıyor.Far kısımları zaten gömme, kalan kısımlar boyanıyor resimdeki gibi...

url

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi corsa c kalıbı varmış muzlumu tanırım ama bana dedikleri gelsen arabanın üstünde istedigini uygularız sorun degil model bul yeter dediler bu arada giriden nikalajdan haz etmem hatları yumuşatıyo bana göre yapınca siyah yaparım kesinlikle engel lerde siyah taban olunca önden baklıdıgında belirgin sert hatlar gözükür diye düşünüyorum ve cabam öyle olması yolunda
benim için corsayı iyi bilen biri olarak senin görüş ve fikirlerin önemli. saygılar..

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şeffaf angel ve stoplar

Merhaba..
Corsa c için sonar mercekli angel eye ve şeffaf arka stop yaptırmak istiyorum..
Aracım metalik gri, sizce krom stop ve krom mercekli angel eye mı daha uygun yoksa siyah mı?

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaşlar sonar için gittim mert tunig den alıyım diye ama o ne öyle berbat bişiy çok basitmiş mercek lere merkezden kaçık ve sinyal ampulu aşagı dogru bakıyor yani 4 cm captaki delikten 2 cm capta ampülün çıktıgını düşünün ve ampul 4 cm lik dairenin alt kenarına degiyor begenmedim açıkcası hem 500 ytl vercem hemde gündüz görüntüsü hoş olmayan bişiy alıcam vaz geçtim daha kaliteli ve daha iyi bişiy bulursam alırım ama sonar asla valla içindeki kablolar bile görünüyo jant ve fiber olayına gircem

erman sende o led leri başka bi şekilde çözebilirsin diye düşünüyorum yerine uyan başka led bulamazmıyız sonuçta tampon sök tak bayaa ugraş dimi .. bu arada arabanın koni olayının metnini duydum kıskandım valla çok iyimiş güle güle kullan

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercekli angel ve şeffaf stop

almak istediğim sonar marka mı bilmiyorum ama ebay almanya sitesinde gördüm kaliteli bişiye benziyo ama emin değilim fiyatına uygun geldi.275 e geliyor yaklaşık olarak çifti.Marka olarak birşey yazmamış sitede ama sonar ın angellara benziyo...
sitede bazı arkadaşlar yaptırmış(skyeye ve bazuka arkadaşımız) bu tip angellardan,markası sonar değil mi onların...
Acaba kendileri memnun değil mi?:confused:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
valla arkadaşlar sonar için gittim mert tunig den alıyım diye ama o ne öyle berbat bişiy çok basitmiş mercek lere merkezden kaçık ve sinyal ampulu aşagı dogru bakıyor yani 4 cm captaki delikten 2 cm capta ampülün çıktıgını düşünün ve ampul 4 cm lik dairenin alt kenarına degiyor begenmedim açıkcası hem 500 ytl vercem hemde gündüz görüntüsü hoş olmayan bişiy alıcam vaz geçtim daha kaliteli ve daha iyi bişiy bulursam alırım ama sonar asla valla içindeki kablolar bile görünüyo jant ve fiber olayına gircem

erman sende o led leri başka bi şekilde çözebilirsin diye düşünüyorum yerine uyan başka led bulamazmıyız sonuçta tampon sök tak bayaa ugraş dimi .. bu arada arabanın koni olayının metnini duydum kıskandım valla çok iyimiş güle güle kullan

Abi o zaman seni de Fk paklar :) Led benim kendi kaşınmam, orjinalinde gösterge ampulü var ve sarı yanıyor, ben beyaz istediğimden ledle uğraşıyorum.Onları değiştirmek için de farın komple çıkartılması lazım...

Koni için de eyw, her zaman dediğim gibi koni aşmış bi olay.Arabanın sürüşünü bu kadar etlikleyeceğini tahmin etmezdim...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında fk yada sonara para verene kadar cosmo far alsan içinede angelları taktırsan daha kalteli olmazmı?

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erman abi o koni yaylar çok muu arabayı sertleştiriyorr yaaa kararsız kaldım sonuçta ben bunla hep asfaltta gidecem... valla bende düşünüyorum sana demiştim yaa ben bana 250 ytl fiyat verdi diye koni yay için arka 2cm ön4cm diyee sordum onakii arabanın amartisörlerine zarar verirmi diye yok hiç bişey yapmaz dedi corsa_c için orjinal yaymış dedi bana bide kule gergisi almamız gerekecek dimi yayları değiştirirsek