Corsa C için Angel

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maverick35' Alıntı:
sagol dostum senınkınıde yapalım boyle yardımcı olurummm

eyvallah dostum böyle iyim ben teşekkür

var bi sorun ama çözemedim resimleri bence yanlış yere ekliyorsun

Barthes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maverick35' Alıntı:
sagol dostum senınkınıde yapalım boyle yardımcı olurummm

Maverick35 bana yardımcı olsana :help:

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Slm arkadaşım,

1. elden almak istersen FK distribütörü var Acıbadem VW Rekor'un altında BBTuning, onlar getiriyor. www.report.com.tr internet adresleri ve fiyat da yaklaşık 500 YTL. Onun haricinde Kozyatağı'nda estremotuning ve Bostancı lunaparkın orada Cas Tuning var, Alp Bey.Telefonu 216-3844144. Hella falan yok Corsa için bildiğim kadarı ile, sonuç olarak FK iyidir...

yaw her yerde yok bu corsanın bi yerde buldum kadıköyde 470 ytl ama sonar marka nasıldır sence erman
verdigin adreslerede gidip bakayım sonuçta kalite esastırr bu konuda tavsiye bekliyorum son bir kaç gün kaldı bi vakit bulsam hemen alıp montaj yaptırıcam

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Sonar da fena değildir, özellikle Civic'lerde su geçirmesinden dolayı buğu yaptığını biliyorum ama Corsa C'lerde bi şikayet duymadım.Hatta benim eşimin 106'sına aldım Sonar'ın Angel'ını, benim Fk'dan daha güzel duruyo.Aara sıra ben de düşünüyorum Sonar mı alsaydım diye, çünkü benimkinde 8 bi farda, 8 bi farda 16 tane led var Angel için, 5 kez tampon indi bazıları söndüğünden dolayı.Ama yanmadığı zaman ve genel işçilik olarak FK daha iyi bence.Hiç biyerde bulamazsan Kadıköy Mef dersanesinin karşı sokağında Mert Tuning var, bi oraya sor.Ama şimdiki aklım olsa kıyardım paraya, Morette alırdım.Hele ki arabam siyah harici, mesela seninki gibi bir renk olsa bi de gövde rengine boyatırdım ki tadından yenmez :)Bostancı Autoshop'ta olacak Morette bu arada...

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erman mert tunig e baktım orda var sordugum yer orası ama sinyal lambası sarı bişiy çok çirkin ve aşagı dogru merkezinden kaçık duruyodu ben düşüneyim dedim almadım auto shop ta corsa için yoktu en son 5 6 gün önce sordum gelecek dedi ama ne zaman bilmiyorum

içini boyatırdım demişsin çok sırıtmazmı ozaman yaw

bu arada tamponlar içinde eylem hazırlıgındayım bu gün ömerida için bi sporler sipariş ettim gürsete sen bişiy tasarla yaparız diyolar bakalım bu sitede güzel tamponlar var bunların türk işini yaparız sanıyorum ne dersin panjur içinde
combomd5.jpg

bu combodaki nasıl sence gürset yaptı bu aracıda http://corsa-c.co.uk/index.php?page=featurecars
combo1qj6.jpg