Corsa Bakım Maaliyeti

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazınızı yeni gördüm fakat sağlık açısından en önemlisi polen filtresidir , içinde mikroplar türeyebiliyor , bazı solunum yolu hastalıkları ve enfeksiyonlara sebep olabiliyor , bu yuzden KM onemsemeksizin polen filtremi yazın girişinde ve kışın girişinde değiştiriyorum . Hele küçük cocuk sahibi olan aile bireyleri en iyi yağı seçmek yerine en iyi polen filtresini seçmeleri gerekir bana göre.

Evet özellikle son dönemlerde küçük çocuklarda alerjik nefes yolu rahatsızlıkları çok oluyor. O yüzden polen filtresi bencede önemli. Hatta mümkünse filtre ile birlikte dezenfektede edilmesi gerekiyor bence ama ben kendim bile yaptırmıyorum ayrı mesele.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sadece polen de değil mesele , havada bulunan sivri uçlu yapıya sahip mineral kristalleri ciğerimize saplanıp , uzun yıllardan sonra allah korusun akciğer kanseri olarak ortaya çıkmaktadır örneğin;http://www.milliyet.com.tr/-kanserli-koy-40-yil-sonra-gundem-1946168/

Hatta ıspartada'da magmatizmaya baglı kayaçların çokluğundan kanser son yıllarda oldukça artmıştır , bir nebze aracımızdayken en azından bunlardan korunabiliriz.
Sonuçta aracımızla onlarca il ve ilçeden geçiyoruz...

Son düzenleme:

armi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet içinde bakteri vs türeyebilir o açıdan değiştirmek mantıklı.
Ama mesela sivri uçlu mineral vs ile alakalı olarak bunun bir faydasını olacağını sanmıyorum lakin yeni veya eski filtre fark etmeyecektir.