Çok şükür artık benimde bir corsam var :D

35cemy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.2 corsa arabamı bu gün aldım. yakıtı doldurduğumda 10 km deydi sıfırlamadım 42 litre aldı....Araba hakkında ilk izlenimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum...Araba kesinlikle atak falan değil ayrıca aracı tanıdığım kadarı ile bir rampaya kaçla girersen onla çıkıyorsun ama bi hız varki 80 km :D onu görmeye alışacak olduğuma eminim.... çok fazla rampaya girdim daha doğrusu eğimli yola 80 le girersen 80. 100 le girersen 95 le çıkarsın bu bi gerçek ki yokuş tırmanırken kesinlikle hızlanamıyorsunuz :D 6-7. devire gelirseniz sizin bileceğiniz iş tabikide...Bunlar demek değillki aracı begenmedim araç çok tatlı ve gerçekten sürerken zevk veriyor ayrıca kimse clio ile karşılaştırmasın artık dinlemem bile çünkü araba tok arkadaş massalla ağır araba. direksiyon tepkileri bana yeterli geldi ve yol tutusuda çok hosuma gitti kesinlikle yolda duracağınız yeri siz belirliyorsunuz ve bu gücü hissediyorsunuz çeşme otobandan geçtim ilk yolculuğumda urla tarafında yaşıyorum. yolda bi rampadan indim çok tatlı eğimli bir noktadan bilen bilir shell e gelmeden önce yemin ederim 100 düm 4 kere pedala dokundum yumusakca 160 :D üstünü denemedim bile ama kesinlikle kasa sağlam koy o kasaya yeterli motor 200 yapsın sana sarsılmazsın... Ben çoook beğendim almak istiyenlere tavsiye ederim ancak dediklerim unutulmasın gerçekten hantal bir araba bilerek amak lazım ben aldım çunkü isteklerime karsılık verebiliyor .isterse s63 merso olsun altımda urla-İYTE arası hız sınırı 90 ve radar var.... İLK ARABA olucak bir araba !!!! kesinlikle bu arabayı kaldırırken stop etmekde bağırttırıp zıplatmakta mümkün değil :) ayrıca güvenli bir araba ama parası olan joy mu ne var onu alsın yan hava yastıkları çok önemli gerçekten !!! benim bütcem buna uydu bunu aldım... Bu arada aracılığınızla resimde gördüğünüz babama çok teşekkür ediyorum.... ilk depo bitsin kaç yaptı yazıcam....

Saygılar......

Ekli dosyalar

• IMG_0914.jpg
    IMG_0914.jpg
    62.9 KB · Görüntüleme: 97
  • IMG_0920.jpg
    IMG_0920.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_0917.jpg
    IMG_0917.jpg
    94.1 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleme:

35cemy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada babamla aynı boydayız ama ben araba alınan o alan olunca haliyle biraz ufaldım karşısında :D arabam güzel ama dimi ?:rakir: Allah sizlere daha güzellerini nasip etsin inşallah...

Vectra92

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela göstermesin.
Ben bu araçla 4 kişi bagaj ful dolu, koltuk araları da full dolu hafif rampa aşağı 200 km/h görmüştüm.Dediğin gibi bence clio ile karşılaştırmamak lazım.Güle güle kullan.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı ugurlu olsun gecen yıl bu zamanlar bende aynısını yasamıstım :)
Kazasız belasız guzel gunlerde ılk gunku zevkiyle kullanmanız dılegımle ;)
Lastıgınıze taş degmesin..

35cemy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Wildfire abi hiç sasırmadım desem yalan olmaz bu araba 200 yapar hissediyo insan.
olciyak vallahi abi çok sevinçliyim :D
anjelotkral saol abi amin.
Kontrol Ünitesi teşekkürler saolun aracımın kapı kolları plastik bende sırıtmaması için koyu renk düşünüyordum ama astronot gri çok hosuma gitti güneş ısığında kahve rengi ve gri arası :D akşamda siyah severek aldım bu rengi.Teşekkürler tekrar...

Son düzenleme:

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni aracınız hayırlı olsun corsa D ile bence doğru karar vermişsiniz :good: ..Ayrıca yakın geçmişte en az 10 adet corsa d forumumuza giriş yaptı..Bunu forumun geneline oranlarsak gerçekten de %20 leri bulmuştur.. Corsa D ye arden mavisi ve nürburgring turuncusundan sonra en çok yakıştırdığım renk..Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle..

Vectra92

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Wildfire abi hiç sasırmadım desem yalan olmaz bu araba 200 yapar hissediyo insan.
olciyak vallahi abi çok sevinçliyim :D
anjelotkral saol abi amin.
Kontrol Ünitesi teşekkürler saolun aracımın kapı kolları plastik bende sırıtmaması için koyu renk düşünüyordum ama astronot gri çok hosuma gitti güneş ısığında kahve rengi ve gri arası :D akşamda siyah severek aldım bu rengi.Teşekkürler tekrar...

Aklima geldi 200 km /h yi yaptim dedigim arac lpg li.:)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kriterlerini bildiğin sürece araba gerçekten hızlanması geç ama biraz ekonomi için yapılmış olduğundan keyiflidir. kafana takılan her soruyu sorabilirsin memnuniyetle cevaplarım.
Bende 180 üstü denemedim.