Astra H Cdti - Astra J Cdti

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra H Cdti - Astra J Cdti

Hanımlar okumuyordur inşallah forumu beyler :) Eve girişte tavayla karşılamasınlar sizi sonra heheheh

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

ya o degil de, içimizde bayan üye varsa biraz kendimizi frenleyelim. 011zaa ayıp olur  :-[

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
ya o degil de, içimizde bayan üye varsa biraz kendimizi frenleyelim. 011zaa ayıp olur  :-[
Galiba hiç bayan üye yok :) Halbuki trafikte o kadar Astra J kullanan bayana rastladım :)

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

markopasa86 link' Alıntı:
[quote author=türk_187 link=topic=58.msg38445#msg38445 date=1309330062]
Galiba hiç bayan üye yok :) Halbuki trafikte o kadar Astra J kullanan bayana rastladım :)
[/quote]

aman bayanlar trafiğe pek çıkmasın astralarımızla. yazık olur araçlarımıza 011zaa . espiri bir tarafa, dun ilginç bir olay yaşadım... yaklaşık 50 km hızla seyehat halindeyim, karşı şeritte de bir laguna karşıdan geliyor. arkasına bir ticari taksi yanaştı ve sellektör yaptı. laguna panikledi ve benim şerite sert bir şekilde önüme kırdı... az kalsın kafadan geçiriyordu.. baaltaaa..... araçlar durunca, daha tepkimi bile veremeden başka araç sahipleri kadına ağızlarına geleni söylediler... bu ne arkadaş..... çocuk oyuncağı mı bu? madem beceremiyorsun, reflekslerin gelişmemiş, yön kabiliyetin yok, niye çıkıyorsun trafiğe.... walll çekiççç

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:D Benimde başıma 3 ay önce benzer bir olay gelmişti, hatta forumda da paylaşmıştım, bayanlar trafiğe çıkmasın deyip Survivor Taner gibi kadın düşmanı görünmek istemiyorum  evil_Daemon ama malesef trafikte çoğu bayan ya süslenmekle yada cep telefonu ile konuşmakla meşgul olduğundan, araç kullanmaya fazla dikkatlerini veremiyolar düşüncesindeyim.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=1071.0

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tehlikeli sularda yüzüyoruz arkadaşlar dikkat :D Hanım üyemiz olmayabilir ama evli olan bizlerin durumunu düşünerek dikkatli olmanızı rica ediyorum :))) Kafama tava yemek istemem zira kafamda saç yok direk kafaya nüfuz edecek darbe :D Şaka bir tarafa herkes bayanların araba kullanamaması konusunda hemfikir sanıyorum. Trafikte bayan sürücü görünce şerit değiştiririm ya da yol veririm :) Yanlız bir bayan gördüm güzel araba kullanabilen o da Discovery de ingiliz bir hatun sürüş uzmanı idi :D Türkiyede henüz yok onlardan sanırım :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hanımların eksik yanı aynı anda birden fazla karar verememeleri ya da öğretilen kurallar dışında bir durumda doğru hareketi bulamamaları; kısacası herşey kurallara uygun giderse ne ala; yoksa insiyatif kullanamıyorlar.

Kötü sürücüler demek istemiyorum ama sıkışık anlarda özellikle ani fren yapılabilecek anlarda arkamda bayan sürücü olmamasını isterim.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

magu76 link' Alıntı:
Tehlikeli sularda yüzüyoruz arkadaşlar dikkat :D Hanım üyemiz olmayabilir ama evli olan bizlerin durumunu düşünerek dikkatli olmanızı rica ediyorum :))) Kafama tava yemek istemem zira kafamda saç yok direk kafaya nüfuz edecek darbe :D Şaka bir tarafa herkes bayanların araba kullanamaması konusunda hemfikir sanıyorum. Trafikte bayan sürücü görünce şerit değiştiririm ya da yol veririm :) Yanlız bir bayan gördüm güzel araba kullanabilen o da Discovery de ingiliz bir hatun sürüş uzmanı idi :D Türkiyede henüz yok onlardan sanırım :)

İngiliz kadınlar zaten ata da güzel biner... 011zaa

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

eski kasa astra kullanmadım hiç...
ama arada ki farkı anlamak için,
iki araca sadece dışardan bakmak bile yetiyor :)