Car300-Car400-Cdr500 Modelleri Tape Code Girme!

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben size hemen bir güncel çekeyim... Benim asıl mesleğimin elektronik olmasından dolayı konuyla alakalı bir iki şey söylemek istiyorum. Teybin kodunu öğrenmek isteyen arkadaşlar internetten teybin üst kapağında yazan model numarasını yanına calculator yazarak araştırırlarsa eğer ufak bir programa ulaşacaklar bu programa teybin seri numarası girildiğinde size code yi söylüyo ben denedim işe yarıyor emin olabilirsiniz :D

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pevo' Alıntı:
Opel car300 model radio için
kod çözücü programı aşağıdan alabilir.Ben denedim çalışıyor.:good:
car3002ib.th.gif

http://forum.opelclub-by.com/index.php?act=Attach&type=post&id=2399
car 400 yokmu ki bu programın

Biga_li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar biraz daha araştırdım code calculatorler'in marka olarakta çözen programları var örneğin philips programı tüm philips teyp modellerinin code lerini çözebiliyor. Yapmanız gereken arama motorlarını aktif olarak kullanmak .. Keyifli seyirler.

menecer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
phılıps cdc3 4lu cd okuyucu sıfre gerektıryormu ?
bırde ccr600 ıcın sıfre gerekıyordur galıbada bu ıkı cıhazda sıfır geldı bana ama sıfre ıle ılgılı bısy yok varmı caresı?

113

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
car 400 için olanı yok mu bunun

ibocompany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kod işi iyi oldu bende teypte 7-8-9-0 tuşları yok o kodu nasıl gircez diye düşünüyodum. hatta bi ara akü değiştirdim o ara takviye bağladılar ben bilmem deyince :)

GOLD MASTER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
113' Alıntı:
car 400 için olanı yok mu bunun

car 400 ve car 600 olanı tabiki var şuan elimde ancak foruma eklerim ancak güvenlik açısından ekleme şansım zor herkezin alıp bu programı kullanması hoş olmaya bilir teyp lerin güvenlik açısından resmini ekliyeyim programın burda teyip codu istediginiz zaman burdaki bölüme teyp.in şase nosonu yazarsınız bende sizlere teyp codunu vermiş olurum

ddimage0ua7.jpg

113

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diğer arkadaşlar car 300 için olanı paylaşıma koymuşlar, sende car 400 için olanı koysandın iyi olurdu (gerçi ihtiyacım kalmadı ama servise 40 ytl bayılınca kodu verdiler), ihityacı olan arkadaşlar olabilir..