Car300-Car400-Cdr500 Modelleri Tape Code Girme!

serkan78kahraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
safe mod

mmerhabalar,benim aracımda safe moda geçti.geçme nedeni teyibi yerinden oynatmam oldu.Daha öncede akü değişiminden dolayı safe moda geçmişti ve tarif ettiğiniz sekilde code yazıp açmıştım.şimdi ise safe moddan code yazan bölüme geçemiyorum,sorun nedir sizce

ahmetusta61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.meka-shop.com
mmerhabalar,benim aracımda safe moda geçti.geçme nedeni teyibi yerinden oynatmam oldu.Daha öncede akü değişiminden dolayı safe moda geçmişti ve tarif ettiğiniz sekilde code yazıp açmıştım.şimdi ise safe moddan code yazan bölüme geçemiyorum,sorun nedir sizce
teyıbınıze kontak ceyranı gelmıyor kontrol ettırın bı teyıpçıye

tilsim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teyp

arkadaşlar benim aracın teyp çalışmıyor safe yazıyor elimde mevcut kendi kodu var ama safe 7 yazıyor ve benim bunu 7 kere girmem gerekiyor galiba geçenlerde denedim 5 e düştü ondan sonrada artık şifre istemiyor benden o şifre istegini nasıl çıkartabilirim.teşekkürler

m.t.arık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış code girildiğinden bloke durumuna gelmiş program atılarak yeniden code durumuna getirilebilir .

mayoka_21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar benim aracımdada car 400 var ancak daha önceki sahibi ne yaptı bilmiyorum ama ben akü değiştirdim kod falan istemedi bir arkadasımın arabasına bindim benim aracın aynısı 98 model astra f baktım onun teybinde code lambası teyp kapalıyken yanıp sönüyo orda lamba oldugunuda o zaman anladım zaten yani benim teyibimin kodu devre dışı bırakılmış bu nasıl oluyo bilen varmı bıde eskı halıne nasıl getırırım code lambasının devreye gırmesi için tesekkurler

ahmetusta61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.meka-shop.com
merhaba arkadaşlar benim aracımdada car 400 var ancak daha önceki sahibi ne yaptı bilmiyorum ama ben akü değiştirdim kod falan istemedi bir arkadasımın arabasına bindim benim aracın aynısı 98 model astra f baktım onun teybinde code lambası teyp kapalıyken yanıp sönüyo orda lamba oldugunuda o zaman anladım zaten yani benim teyibimin kodu devre dışı bırakılmış bu nasıl oluyo bilen varmı bıde eskı halıne nasıl getırırım code lambasının devreye gırmesi için tesekkurler
merhaba
eeprom programi yapılarak kodu aktif hale getirilir
iyi günler

GOLD MASTER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Goldmaster arkadaşım merhaba özele mesaj atmayın demişsin ben okumadan mesaj atmış bulundum özür dilerim. Kendim alaşehir manisa'da oturuyorum ve bu işi izmirde yapıyorlarmış oraya ne vaktim var nede durumum yardımcı olursan sevinirim. teyibim philips car 400 kodu GM0400T1388903 lütfen yardımcı olurmusun... hoşçakal...

teyip kodunuz 2806 kesin dogrudur =)=)=)