Cam Filmleri ile ilgili resmi cevap

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen arkadaşımla arabada konuşurken cam filmi muhabbeti açıldı.Benimde bu konuda bu forumda en son aklımda kalan senin cam filmi hakkında yazdıklarındı.Onları anlattım.Arkadaşıma ne desem ikna edemedim.İsrarla serbest diye çemkiriyor bana...

Hocam emin ol sırf bunun için trafik tescildeki tüm görevli yeşil yelekli polislere film yasakmı diye sordum ve verdikleri cevap

Filmin her türlüsü yasaktır oldu , yani film ister TSE damgalı olsun ister 3M marka olsun ister 1.1 MM kalınlığında olsun , istersen sadece bagaj camında olsun bunların hepsi yasak :sopa:

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cezaları fazla hafife almayın, özellikle ucunda para varsa. Bu işlerin şakası yok dediğimiz zaman bazı arkadaşlar alınıyor veya çeşitli bahanelerin arkasına sığınmaya çalışıyorlar ama günün birinde karşınıza ne/kimin çıkacağı belli olmaz. Malüm artık deniz bitti. Bu gün bana ve kızıma maliyeden "kira gelirleri" hakkında hatırlatma tarzında bir yazı geldi, hadi beni bir kenara bırakın, devlet 17 yaşındaki bir çocuktan bile medet ummaya başladıysa ekonominin ne kadar iyi olduğu ortada :).

Keşke cezalar arttırılsa.Benim bile yersiz yaptığım davranışlar oluyor trafikte.Herşeyi anlarım.Kırmızı ışık OK.Alkollü araç kullanma OK.Hatalı sollama OK.Egzoz OK.Cam filmi neden yasak üstadım onu çözemedim ben

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cezaları fazla hafife almayın, özellikle ucunda para varsa. Bu işlerin şakası yok dediğimiz zaman bazı arkadaşlar alınıyor veya çeşitli bahanelerin arkasına sığınmaya çalışıyorlar ama günün birinde karşınıza ne/kimin çıkacağı belli olmaz. Malüm artık deniz bitti. Bu gün bana ve kızıma maliyeden "kira gelirleri" hakkında hatırlatma tarzında bir yazı geldi, hadi beni bir kenara bırakın, devlet 17 yaşındaki bir çocuktan bile medet ummaya başladıysa ekonominin ne kadar iyi olduğu ortada :).

Allah ıslah eylesin

Son düzenleme:

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam emin ol sırf bunun için trafik tescildeki tüm görevli yeşil yelekli polislere film yasakmı diye sordum ve verdikleri cevap

Filmin her türlüsü yasaktır oldu , yani film ister TSE damgalı olsun ister 3M marka olsun ister 1.1 MM kalınlığında olsun , istersen sadece bagaj camında olsun bunların hepsi yasak :sopa:
söz uçar yazı kalır ben emniyet genel müdürlüğüne sordum yazıyla cevabı konunun başında..benim araçta sadece film var başkada bişey yok. herşey orjinal.. yarın filmleride sökünce herşey orjinal olacak. hatta şu an haberlerde fahri trafik müfettişi alınacak haberi var dikkat etmek lazım. bu sabah olan da oydu zaten. ara yoldan ana yola çıkarken durduğum ışıklarda her sabah takardım kemerimi bu sabahta aynısını yaptım ama ışıkların ordaki durakta sivil polis varmış o bildirmiş plakayı ana yola çıktığımda ve 700-800 metre seyrederken ve çevirmeye girerkende takılıydı kemerim. polise ara yoldan çıkarken taktım şu an da takılı dedim itiraz ettim yine ne olduysa itiraz edince oldu. bi dahada itiraz edersem 2 olsun.. sadece film var onuda çıkarcam ondan sonrada yine ceza yersem itiraz edersem 2 olsun eyvallah abi camiye yardım ...

bu arada savaş abi konuyla ilgili çok vahim şeylerde var içerden bazı arkadaşlara sordurdum araştırdım bugün burda söylemek hoş olmaz malum biliyorsun son zamanlarda bu tarz şeyler çok sık başıma gelmeye başladı ismime ve plakama bazı şerhler düşülmüş resmi olmayan bilmem anlatabildim mi?

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada hatırlatmakta fayda var , açtığım bir konu vardı şikayetler bölümünde galiba, daha önce bu sitede yaptığım bir paylaşımdan dolayı başıma gelmeyen kalmadı hatta benim yüzümden bazı arkadaşlarda sıkıntıda kaldı 3 sene sürdü anca temizledik. forumda kim ne bilmiyoruz ihbarlar şikayetler olabiliyor (beni ettiler) bazı şeyleri yazarken temkinli olmakta fayda var..sonra başımız ağrımasın

Son düzenleme:

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada konuyla alakalı değil ama sitede arattım bulamadım vectra x20xev A/T için hız sabitleyici seti arıyorum satan bilen varsa irtibat kuralım aklınızda bulunsun..

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada hatırlatmakta fayda var , açtığım bir konu vardı şikayetler bölümünde galiba, daha önce bu sitede yaptığım bir paylaşımdan dolayı başıma gelmeyen kalmadı hatta benim yüzümden bazı arkadaşlarda sıkıntıda kaldı 3 sene sürdü anca temizledik. forumda kim ne bilmiyoruz ihbarlar şikayetler olabiliyor (beni ettiler) bazı şeyleri yazarken temkinli olmakta fayda var..sonra başımız ağrımasın

Uyarın için sağol hocam anlaşıldı ifade özgürlüğümüzde kısıtlanmış durumda , ben yazımı editledim sende editle benim alıntımı böylece sıkıntımız kalmasın

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uyarın için sağol hocam anlaşıldı ifade özgürlüğümüzde kısıtlanmış durumda , ben yazımı editledim sende editle benim alıntımı böylece sıkıntımız kalmasın

öyle demiyelimde şöyle diyelim en güzeli, her nekadar sanal ortam olsada bazı şeyler takip ve kontrol altında sokakta yapamıyacağın şeyi buradada yapamıyorsun değişen bişey yok.. sanallık bi yere kadar..
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=93273 burayıda bi okursan belki bakış açın değişebilir kanısındayım...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Dün çevirmeye takıldım,beşinci sıradaydım önümdeki dört araçta filimliydi içerisini görülmeyecek şekilde koyu çekmişler iki üç dakika bekledim benim camlar normal olunca sıra başına çağırdılar ehliyet ruhsat konrolundan sonra yola devam ettim. O arada iki kişinin filimlerini sökmek için uğraştıklarını gördüm. İş artık eskisi gibi değil.
Bu günde görevli bir arkadaş ile görüştüm. şöylediği şu tüvden hafif kusurlu geçtiği için esnek davranılıyordu ama vadandaş abarttıkça abarttı
işin cılkını çıkartı, bundan böyle esneklik yok artık diyor.;):(