by hoştempo cyclone arayüz tema,wallpaper

hostempo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: by hoştempo cyclone arayüz tema,wallpaper

hakkinenk link' Alıntı:
Skins klasörünün içinde 3 tane tane tema var. Ben kullandığım temanın içine kopyaladım. Detaylı olarak videosu ilgili konuda var. Fark ettiyseniz yazı renkleri çirkin duruyor. Hele üsteki 2 tane yatay çizgi çok abest duruyor şahsi görüşüm. Onları siyaha çevirebilsek çok daha iyi olur kanımca. Bu duvar kağıdının sıkıntısı geceleri çok parlak kalıyor. Cyclonun navigasyonundaki gibi gece modu olsa çok iyi olacak. Neyse siz tasarımızını konuşturdukça bizde  şenleneceğiz işallah  m34444
siz hangi temayı kullanıyorsunuz.harici tema yükleyip ona mı kopyaladınız.yoksa orjinal temanın içine mi kopyaladınız onu merak ettim.çünkü şeffaf buton duruyo.tahminimce 4.sonradan yüklenen temadan bahsediyorsun.bi de ben sadece 2 tane resim yükledim dvd800 le ilgili,hangisini hangi skins içinde magr lara yükledin?onu soruyorum.üstteki çizgileri orjinal dvd 800 de olduğu için yaptım.aşağıda orjinale bakınız.tahmini oldu çünkü resime bakarak yaptım.hatta çizgi yazıya denk geliyo.onu ayarlarım.işte siz böyle yüklediklerinizi foto olarak yüklerseniz ben düzeltmeyi ona göre yaparım.parlaklık konusuna gelince yapacak bişey yok.sadece aynı fotonun daha daha sönük olanını yaparım gece de onu yüklersiniz.
logoum.jpg

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Harika olmuş emeğinize sağlık  greatt

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hostempo link' Alıntı:
siz hangi temayı kullanıyorsunuz.harici tema yükleyip ona mı kopyaladınız.yoksa orjinal temanın içine mi kopyaladınız onu merak ettim.çünkü şeffaf buton duruyo.tahminimce 4.sonradan yüklenen temadan bahsediyorsun.bi de ben sadece 2 tane resim yükledim dvd800 le ilgili,hangisini hangi skins içinde magr lara yükledin?onu soruyorum.üstteki çizgileri orjinal dvd 800 de olduğu için yaptım.aşağıda orjinale bakınız.tahmini oldu çünkü resime bakarak yaptım.hatta çizgi yazıya denk geliyo.onu ayarlarım.işte siz böyle yüklediklerinizi foto olarak yüklerseniz ben düzeltmeyi ona göre yaparım.parlaklık konusuna gelince yapacak bişey yok.sadece aynı fotonun daha daha sönük olanını yaparım gece de onu yüklersiniz.
logoum.jpg

Ben Orange olanını kullanıyorum. Extra bir harici tema oluşturmadım. Yükleyeceğiniz resmin ismini MAGR_MAIN adıyla değiştirip klasörün içine kopyalarsanız tema değişiyor. Bu arada butonları olan opel logolu olan resmi yüklemiştim. Butonlar da şeffaf değil. Fotoğraf yanıltıyor. Zemin rengi gerçekten çok hoş ve orjinali gibi ama yazı karakteri ve rengi silik kalıyor. Onu bir halledebilsek on numara olacak :)

Orjinal dvd800de gece modu nasıl acaba,?

hostempo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dvd 800 gece görüşünü hiç görmedim.arkadaşlarda v,s denk gelirseniz fotosunu çekip koyalım.yazı karakterlerine ise şu an bişe diyemiycem.

Erm2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hepsi çok güzel olmuş elinize emeğinize sağlık  thnxx

dream_04

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynen hepsi süper, bunlar bir de ön çalışma asıl bomba herşey tamamlanınca olacak. Teşekkürler.

Revisorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cyclone ekranlarında kullanılan (radyo kısmı yazıları dahil) fontu değiştirmek mümkün olabilir mi?

Son çıkan Android cihazında gördüğüm kadarıyla klima kontrol işaretlerini bile değiştirmişler, Windows CE yazılımcılığıyla da birçok özellik kazandırılabilir gibi geliyor bana.

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hostempo link' Alıntı:
dvd 800 gece görüşünü hiç görmedim.arkadaşlarda v,s denk gelirseniz fotosunu çekip koyalım.yazı karakterlerine ise şu an bişe diyemiycem.

hocam fırtına gibi girdiniz şimdi duruldunuz?? yeni çalışmalarınızı bekliyoruz.  special_Yeah

hostempo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wings35 link' Alıntı:
hocam fırtına gibi girdiniz şimdi duruldunuz?? yeni çalışmalarınızı bekliyoruz.  special_Yeah
Haklısın biraz öyle oldu ama sizleri de unutmadım.yakında daha orjinal temalar ekliycem.

hostempo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

style 4
opelamblem.jpg

menuub.jpg

mp3tr.jpg

magrmenu.jpg