by hoştempo cyclone arayüz tema,wallpaper

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: by hoştempo cyclone arayüz tema,wallpaper

hostempo link' Alıntı:

Hepsi süper olmuş emeğinize sağlık.  thnxx

hostempo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar çok teşekkür ederim.beğendiğinize çok sevindim.ben bunların hiç birini denemedim.kendi aracıma takılırsa bugün ben de deniycem.bunlar daha hiç bişey.ben bilmeziye bu kadar yaptım.eksik gedik olursa yazın ben düzeltir tekrar yüklerim.işte size daha önce belirttiğim gibi dvd800 duvarkağtını da yaptım.çok zor oldu çünkü gerçeğini hatırlamıyorum ve internette çok az resim var fikir için.ama ben elimle çizdim. olduğu kadar.arkası gelcek beni takip edin.güle güle kullanın.

işte dvd 800 wallpaper

dvd800.jpg

dvd800main.jpg

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

paylaşımlar mükemmel emeğinize sağlık
photoshop konusuna hakim olduğunuz belli, işten bu konuda bize çok yardımlarınız olacaktır

Teşekkürler

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hepsi birer harika olmuş ellerinize sağlık special_Yeah :) Bu işlerden anlıyorsanız devamınıda bekleriz  thnxx

hostempo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Devamı gelecek tabiki.bu arada hiç deneyen var mı?uyumsuzluk falan söz konusu ise bildirin lütfen .ben hala deneyemedim.kargoda cihazm takıldı yarına kaldı montajı.ben su cihazla bi tanışayım çok güzel şeyler çıkıcaktır muhakkak.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hostempo link' Alıntı:
Devamı gelecek tabiki.bu arada hiç deneyen var mı?uyumsuzluk falan söz konusu ise bildirin lütfen .ben hala deneyemedim.kargoda cihazm takıldı yarına kaldı montajı.ben su cihazla bi tanışayım çok güzel şeyler çıkıcaktır muhakkak.
Ben az önce üşenmedim gittim indim aşağıya aracımın yanına, denedim. dvd800lü olanı yükledim. Mavi renk tonu ve arka plandaki dalgalanmalar hoşuma gitti. Eksik gördüğüm ; 1.butonlar şeffaf olsa daha iyi görünebilir. 2.yazı rengi ve yazı karakterlerinle oynamamız lazım. Turuncu yazılar bence mavi zeminin üstünde çok iyi görünmüyor. Hatırladığım kadarıyla orjinal dvd800de yazı rengi siyahtı.

Bence orjinal navigasyonu olan bir arkadaşımız, aracındaki dvd800ün resimlerini(masaüstü, menüler..vb) çekip buraya koyarsa size çok yardımcı olmuş olur.

֜zerinde çalışmayla çok güzel tasarımlar ortaya çıkacak  greatt

Revisorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok teşekkürler. Devamını iple çekiyoruz.

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

konu üst konu olmuş harika...  045thumbsup

hostempo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Ben az önce üşenmedim gittim indim aşağıya aracımın yanına, denedim. dvd800lü olanı yükledim. Mavi renk tonu ve arka plandaki dalgalanmalar hoşuma gitti. Eksik gördüğüm ; 1.butonlar şeffaf olsa daha iyi görünebilir. 2.yazı rengi ve yazı karakterlerinle oynamamız lazım. Turuncu yazılar bence mavi zeminin üstünde çok iyi görünmüyor. Hatırladığım kadarıyla orjinal dvd800de yazı rengi siyahtı.

Bence orjinal navigasyonu olan bir arkadaşımız, aracındaki dvd800ün resimlerini(masaüstü, menüler..vb) çekip buraya koyarsa size çok yardımcı olmuş olur.

֜zerinde çalışmayla çok güzel tasarımlar ortaya çıkacak  greatt
şeffaf butonlu da yapmıştım.biri düz sade biri şeffaf butonlu.yazı rengini ben değiştirmeyi henüz bilmiyorum.color table la değişiyormuş ama nasıl olduğunu bilmiyorum.onuda bilen arkadaşlar varsa yazsınlar bizde öğrenip size öyle sunalım.
bu arada orjinal dvd800 resimleri olursa çok iyi olacak bana fikir vermesi açısından.benim araca daha bugün takıldı 6 saatlik bir montaj süresinden sonra. bu arada sizlere bişey sorucam bu bb.magr.btn 1,2,3,4 bunlar hangi menüleri ifade ediyor.eğer bilirsem ona göre artık sizlere set şelinde sunucam.beğenileriniz beni şevklendiriyor.bi de arkadaşlar bu yüklediğim resimleri linke tıklamadan direk nasıl konularda gösterebilrim?herkese teşekkürler...