by hoştempo cyclone arayüz tema,wallpaper

hostempo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim aracıma cyclone yarın takılıyor,ama ben duramadım bugün size jest olsun amaçlı açılış logosu hazırladım.benim amacım orjinalite ve cd500 dvd800 ekranı arayüzü yapmayı planlıyorum.tabi zamanla olacak.photoshop konusundaki bilgilerime güvenerek bunu başaracağımı düşünüyorum.tabiki değişik wallpaperlar da hazırlıycam.şu an cyclone işletim sistemini hiç bilmiyorum,tema için neler hazırlamam gerek bilmiyorum.yarın tanışıcaz .tabi sizlerin hazırladıkları varsa bana özelden gönderin (bana yol göstermek amaçlı).eğer admin de izin verirse bu konu başlığı altından sadece benim paylaşımlarımı takip edebilirsiniz.herkese saygılar...

opelamblem2.jpg

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: by hoştempo cyclone arayüz tema,wallpaper

thnxx

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çalışmalarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. elinize sağlık. kırmızı ve beyaz tonlu yaparsanız kırmızı ışıklandırma daha uyum sağlayacaktır diye düşünüyorum. birde navi-müzik vb. yazan yerlere saydam renkte kabartmalı  gibi birşeyler koyarsanız daha şık olur diye düşünüyorum.

hostempo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wings35 link' Alıntı:
çalışmalarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. elinize sağlık. kırmızı ve beyaz tonlu yaparsanız kırmızı ışıklandırma daha uyum sağlayacaktır diye düşünüyorum. birde navi-müzik vb. yazan yerlere saydam renkte kabartmalı  gibi birşeyler koyarsanız daha şık olur diye düşünüyorum.
Dediklerinizi aklımda bulundurucam.yalnız benim dvd bi takılsın yarın neyin ne olduğunu bi göreyim,ondan sonra yaptıklarımı benimkinde deneyip en iyi sonuçları sizlere sunucam.

hostempo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

EVET ARKADAŞLAR SİZE İSTEKLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA İLK PAYLAŞIMIMI SUNUYORUM.BEN BUNLARI DENEYEMEDİM AMA SİZ DENEYİN FİKRİNİZİ SÖYLEYİN.
stil1
power2.jpg

menunc.jpg

mp3tp.jpg

magrmenu2.jpg

stil2
powerjm.jpg

mp3rt.jpg

magrmenuk.jpg

1magrmain.jpg

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hostempo link' Alıntı:

Arkadaşım naptın sen 10 numara olmuş... ilk işim bu akşam bunları yüklemek olacak.
sizden bir ricam daha var. ana ekranda iken, araç kumandasından işlem yaptığımızda mesela sesi açtığımızda ekranın üzerinde bilgi yazıları turuncu olarak gözüküyor. kırmızı çok iyi olmuş ama ekranın üzerine doğru kırmızı tonu yumuşatarak yada farklı bir renge giderek turuncu rengin okunması daha kolaylaşır diye düşünüyorum. saygılar. (ne kadar arka fon o kadar güzel olur)
mesela kırmızı siyahlı fon dediğime çok uygun olmuş.