bursadan katılanlar...

volkan16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçta hiç kapı çıtası yok. park halindeyken diğer araçların kapı gövdesine vurmalarından artık sıkıldım. kapı çıtalarının yardımı olur diye düşünüyorum. ancak piyasada krom çıtalar var ve bende istemiyorum.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
opel astra ne ya merak ettım nıye kapı cıtası yok essentıal oldugundanmıdır

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra ne ya merak ettım nıye kapı cıtası yok essentıal oldugundanmıdır

burak bey benim aracımda daha bir aylık yeni aldım.essentia komfort modeli. yani makyajlı kasa astra.kapı cıtaları iptal edilmiş yani arka stopların ön tamponun panjurun makyajlanması gibi..

volkan bey siz bu konuda baya ısrarcısınız bende baya dikkat ediyorum özellikle korupark carrefour gibi yerlerde.

ancak bu cıtaları neskar dışında biryerde bulup montajını yaptırabileceginizi sanmıyorum. bu aracın farını değiştirmek tampon karlık taktırmak yada egzoz koydurmak gibi bir olay degil. sadece neskar yapabilir.. umarım bulursunuz..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kapı cıtaları alınır takılır otokıng arkadasıma yönlendırsem halleder en basıtınden hem uygun olsun hem ıyı olsun dersen sorun degıl sorun olan kapı cıtasının pahalı olması kucuk esnaf seklı yapılır olur bır cıta orjınal astarlı nerden baksan tanesı 100 cıvarıdır en az 200 tl boyası tutar takması falan kucuk bırsey gıbı duruyor ama pahalı