bursadan katılanlar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Merhaba arkadaşlar..Ben de bursa/nilüfer denim...Buluşma günü ayarlarsanız mutlaka buradan bildirin.. son zamanlarda 15-20 astra j ci toplanıp toplanıp duruyor.. ayar ettiler :)
merhaba serdar gel buyur otosansıte 32ci bloktayım:)
oo burak naber gözukmuyosun :D
Arkadaşlar triptonik 2009 Corsa aracım var 42000 de fakat on takımdan sanırım frene basınca ciyk diye ses geliyor muhtemelen fren balatalari bitti sizce normal mi bir de bana değiştirmek için işin ehli bir fren işi ile uğraşan mekan tavsiye edermisiniz

Önceden eski arabada aynı sorun vardı balatalari degistirmistim yapan kişi iyi takmamisti ses yine gelmişti bu nedenle işin ehli olursa sevinirim

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
otosansıt 32ci bloktayım abı yardımcı olurum bakımlarda falan cayımızı icın :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
şuan işi bıraktım iş arayısındayım bu boşlukta tamır bakım la ılgılenıyorum arkadasımın mekanındayım :)

cafer961

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mekan olayı tamam biara cayını icmeye gelirim acapa senin cihaz benim araca olurmu nedersin araca bi zararı olurmu

JohanGielen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar lastiklerin basınçlarini kontrol etmek için basınç ölçer almak istiyorum hangi marka model doğru ölçer tavsiye edermisiniz nerde bulabilirim Teşekkürler

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
abı bence lastıkcı belırle kendıne nıtro bastır 3 aydan 3 aya kontrol ettır yada ayda 1 kıre yeterlı oluyor ben öyle yapıyorum nitrojen kullandıgımdan berı rahatım cok şukur:)

JohanGielen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı bence lastıkcı belırle kendıne nıtro bastır 3 aydan 3 aya kontrol ettır yada ayda 1 kıre yeterlı oluyor ben öyle yapıyorum nitrojen kullandıgımdan berı rahatım cok şukur:)

Tek düşüncem galiba nitro bastırdıktan sonra olur da inerse normal hava basilamamasi yada ben yanlış biliyorum

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi