bursadan katılanlar...

SENOLCAM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba Arkadaşlar ben Şenol bursa merkezdeyim 1999 model opel combo'm var. Gsm işiyle ugrasıyorum.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bursa soguk ve karlı gunler başladı servis saati yollar akşam rezalet herkese kazasız belasız surusler dılerim.

evrim0626

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bursa da far temizletebileceğim bir yer var mı? farın birini değiştirdim diğeri sırıtıyor doğal olarak bunuda temizletebileceğim bir yer var mı?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Merhaba arkadaşlar bursa da far temizletebileceğim bir yer var mı? farın birini değiştirdim diğeri sırıtıyor doğal olarak bunuda temizletebileceğim bir yer var mı?
5 yol lambalarında kucuk balıklı ıstıkametıne saga gır solda bulut otoyu göruceksın far tamırı temızleme ısı yapıyor kılıtcı alı var ılerde dukkana gıt farı temızletmek ıstıyorum de onların farcı adamı var farın tekını 20 tl temızlıyor haberın olsun;)

evrim0626

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam ben bursa merkezin yabancısı sayılırım. tarif için teşekkür ederim ben bugün servise gidecem yalova yolu üzerindeki. ordan dediğiniz yere nasıl ulaşırım. 5 yol lambaları ne tarafta tam olarak.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 yol lambalarında kucuk balıklı ıstıkametıne saga gır solda bulut otoyu göruceksın far tamırı temızleme ısı yapıyor kılıtcı alı var ılerde dukkana gıt farı temızletmek ıstıyorum de onların farcı adamı var farın tekını 20 tl temızlıyor haberın olsun;)

benimde jettanın tek far yeni digeri eski.cok sırıtmaya başladı ancak farı dıştan temizlettim.sorun içten.20 tl temizliyor yani gercekten ilginc.adresi tam verirmisiniz bir ugrayayım oraya.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hocam ben bursa merkezin yabancısı sayılırım. tarif için teşekkür ederim ben bugün servise gidecem yalova yolu üzerindeki. ordan dediğiniz yere nasıl ulaşırım. 5 yol lambaları ne tarafta tam olarak.

KİLİTÇİ ALİ
Ali EKEN

Adres:Yeşilova Mh. Yan Sk. No:3 Osmangazi - BEŞYOL- BURSA
Tel:0224 252 87 72
Mehmet:0532 461 42 90 Adem:0532 3936499​

kılıtcı alıye gıdıyosun arabayı cek ya senın yanına bı adam gelır boyacı uzun boylu gozluklu kılıtcı alının yanında takılıyor far kotu olan arabaların sabıyle konusuyor kılıtcı alı bu ışı yapmıyor ama sorabılırsınız sızın boyacı nerde dersenız hemen cagırırlar

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
benimde jettanın tek far yeni digeri eski.cok sırıtmaya başladı ancak farı dıştan temizlettim.sorun içten.20 tl temizliyor yani gercekten ilginc.adresi tam verirmisiniz bir ugrayayım oraya.
senın jatta 20 lıraya yapmazlar dostum nedenıne gelınce kendın soylemısın zaten dıstan temızlık yaptırdım dıye kılıtcı alıye gelen musterılere ındırımlı far temızlıgı yapıyor usta
senı farcıya yolluycam oda besyol lambalarında kucuk balıklı ıstıkametıne gırınce solda bulut oto far tamırı
göruceksın 05375523819 elemanın telefonu ara bılgı al ıyı arkadas yardımcı olcaktır