bursadan katılanlar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Abi dediğim gibi onların kendi aralarında oluşturdukları bmwteam onlar asıl bmwteam buluşmalarını görsen aradaki farkı anlarsın abi onlar 3-5 bmw bir araya geliyor en fazla :)
3,5 görmedım en az 15 20 araba toplanmışlardı resımlerde öyle en azından :D
neyse bmv alınca bızde katılırız onlara :D

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onları bilmiyorumda abi benim katıldığım toplantılarda bmw şartı yok ki biliyorsun bende mercedes var :) İsteyen istediği arabayla katılabiliyor.

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokya gıtmem gene yancıların yanında takılmaya calısanlar dıye adımız cıkar bmv alınca göstere göstere gıderız :D

Abi bizim grupta yok öyle yancı makascı herkes efendi efendi gider kimsenin birbirine kanıtlamaya çalıştığı bişey yok ama dediğim gibi Serkan abiler bizim buluşmalara gelmez onlar kendi aralarında takılıyorlar onlarda öyle takıntılar kendilerini ispatlama çabaları var :D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Abi bizim grupta yok öyle yancı makascı herkes efendi efendi gider kimsenin birbirine kanıtlamaya çalıştığı bişey yok ama dediğim gibi Serkan abiler bizim buluşmalara gelmez onlar kendi aralarında takılıyorlar onlarda öyle takıntılar kendilerini ispatlama çabaları var :D
onlara yakışır herıfler bmv parcalayıp anında bmv alıyor serkan ıyıdır severım gıdınce ışımızı görur e36 vardı ılk tanıştıgımızda 2 sene evvel e 46 yukseldı allah daha ıyılerı versın ben gıdersem kendımı tutamam moralım bozluyor bmv görunce :D

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serkan abiyi bende bayadır tanıyorum ufak tefek işlere para almaz iyi birisi otosansite gittiğimde uğruyorum yanına.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Serkan abiyi bende bayadır tanıyorum ufak tefek işlere para almaz iyi birisi otosansite gittiğimde uğruyorum yanına.
serkan ıyıdır olcak şeyı yuzune söyler sonradan aga su boyle su söyle demez baştan söyler esnaflıgı ıyı o yönden sagolsun yardımcı oluyor :)
tom tom navıgasyon var bende opc konsolla nasıl yapsam dıye plan yapıyom mokıa cengız abı helpp :D

gkhnsezer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bursasporun rakıplerı manchester unıted valencıa glasgow rangers basarılar bursasporum..........

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
manchester united-valencia-glasgow rangers-BURSASPORUMUZ:) valla öyle bi gruba düştük ki kolay mı zor mu çözemedim:D:D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
tahmıncıler spor adamları böyle bır kura örnegıne yakın takımlar vermıştı manchester united harıc dıger takımlar dışıne göre bursanın :D