bursadan katılanlar...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler ramazanda bir akşam,iftardan sonra buluşup çay-kahve içelim biryerlede.Ancak hafta içi olursa iyi olur, malum haftasonu iftar davetleri oluyor.Ne dersiniz beyler, herkes fikrini söylesin , uzatmadan hemen bir kaç gün içinde bir akşam çıkalım oturalım.Burak vardiya durumu ne alemde ?

Sonra abi nerelerdesin hiç sesin çıkmıyor , görünmüyorsun demeyin :) Burak dan hariç kimse iki satır yazmadı.herkes çayını evde içiyor galiba :cool:

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam bmwteam iftar yemeği yaptık çok keyifli geçti mudanyaya gittik dönüşte karting yaptık aynısını opeldende bekliyoruz yetkililere duyurulur :D

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok abi onlar ayrı tayfa bizle alakası yok ama dün akşam e36 320i coupe bir tanede cabrio e46 316 e60 520D, 525i e90 320D e46 318ci e21 315 bir kaç tane farklı model arabalar vardı :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Yok abi onlar ayrı tayfa bizle alakası yok ama dün akşam e36 320i coupe bir tanede cabrio e46 316 e60 520D, 525i e90 320D e46 318ci e21 315 bir kaç tane farklı model arabalar vardı :)
oo uyelerden 2 sı benım arkadasım bırı 2010 model sıyah 3,20 d m bodylı bırıde rot balanscı serkan ofsetlı jantlı koyu yeşıl reng lı 3,20 olması lazım sattı galıba 15 gundur ugramıyorum yanına :D

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi onları bende tanıyorum ama onların bmwteam ile alakaları yok onlar kendi aralarında bmwteam Bursa adı altında toplanıyorlar bmwteamden atılan biri yaptı hiç biri siteye üye değil onların Serkan abinni aracıda 328 abi koyu yeşil onuda saattı 325 ci almıştı geri vermediyse.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Abi onları bende tanıyorum ama onların bmwteam ile alakaları yok onlar kendi aralarında bmwteam Bursa adı altında toplanıyorlar bmwteamden atılan biri yaptı hiç biri siteye üye değil onların Serkan abinni aracıda 328 abi koyu yeşil onuda saattı 325 ci almıştı geri vermediyse.
evet sattı dımı kaza yaptı dıye duydum sımdıkı aldıgı arabayı uzaktan gördum daha guzel :)
sonucta onunde bmv team yazıyor arabada anlamam buluşmalara gıdıyorlar muhabbet ederken facede resımlerı gördum :)
bı kral buluşmalar yapıyoduk da bayramlar seyranlar bırbırıne gırdı ış ışe uymuyor ama cok krall buluşma yapcaz görkemle planlıyoruz berker abıyede danışcaz teklıfımızı suncaz oke verırse tamamdır :D

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi dediğim gibi onların kendi aralarında oluşturdukları bmwteam onlar asıl bmwteam buluşmalarını görsen aradaki farkı anlarsın abi onlar 3-5 bmw bir araya geliyor en fazla :)