bursadan katılanlar...

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
ramazandan sonra gidilecek yerler:) düzeyli eğlence mekanları:)

bide bursa motor a.ş. nerede kalıyo

bilirsiniz şu internetteki bursa çocuguyum her yerde çalışırım adlı videoyu, onun çekildiği yerde foto çekip arkadaslara göndercem söz verdim:D

Valla ben düzeyli eğlence mekânları olarak Fatih Sultan Mehmet bulvarında mekân isimleri biliyorum,yaşım dolayısıyla giremiyorum.. :D Tolga abi yardımcı olur bu konuda. (Tolga K.)

O videoyu bende hatırlayamadım ?

Bursa Motor A.Ş. Mercedes'mi oluyor ? :D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
1 ay süreyle renault ta staj için bursadayım

buraları pek bilmiyorum ilk geldigimde misafirhanede kalmıstım arabayatagının tepelerde çok ters kalmıstı bide sanayi gibi geldi bana ordan bi kaçmısım mudanyada buldum kendimi şuan mudanyada kalıyorum hergün bursaya gidip gelioyrm.

sorulara gelecek olursak çocuklugumda bursaya geldigimmde iskendercilerin oldugu bi meydan vardı diye hatırlıyorum o nerede?

gezilecek güzel taraflar nilüfer tarafımı oluyor?

ve koskoca sehirde neden pansiyon türü ögrenci işi yer yok:)

karpuzun kilosu neden 1.60tl??
hoşgeldın renaultaysan koltugun nasıl yapıldıgını görmek ıstıyorum de major skt gel ben ordayım 12, 08 gece vardıyesındeyım ıllakı zaman bulursam görusuruz bugra vardıye olayı kötu :D

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben düzeyli eğlence mekânları olarak Fatih Sultan Mehmet bulvarında mekân isimleri biliyorum,yaşım dolayısıyla giremiyorum.. :D Tolga abi yardımcı olur bu konuda. (Tolga K.)

O videoyu bende hatırlayamadım ?

Bursa Motor A.Ş. Mercedes'mi oluyor ? :D

+18 küfür içerir dikkat :)

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1433243467588&ref=nf
http://www.facebook.com/?sk=messages&ref=mb#!/video/video.php?v=1433243467588&ref=nf
videonun sonunda bursa motor tabelası var ankarada çok meshur bir video hep dillerde.

hoşgeldın renaultaysan koltugun nasıl yapıldıgını görmek ıstıyorum de major skt gel ben ordayım 12, 08 gece vardıyesındeyım ıllakı zaman bulursam görusuruz bugra vardıye olayı kötu :D

ben bilgi işlemdeyim sabahtan aksama pc basında :) major skt dediginiz yer fabrika dısındamı,

koltugu kendimiz yapmıyoruz demişlerdi

Son düzenleme:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 ay süreyle renault ta staj için bursadayım

buraları pek bilmiyorum ilk geldigimde misafirhanede kalmıstım arabayatagının tepelerde çok ters kalmıstı bide sanayi gibi geldi bana ordan bi kaçmısım mudanyada buldum kendimi şuan mudanyada kalıyorum hergün bursaya gidip gelioyrm.

sorulara gelecek olursak çocuklugumda bursaya geldigimmde iskendercilerin oldugu bi meydan vardı diye hatırlıyorum o nerede?

gezilecek güzel taraflar nilüfer tarafımı oluyor?

ve koskoca sehirde neden pansiyon türü ögrenci işi yer yok:)

karpuzun kilosu neden 1.60tl??

Bugra Bursaya hoşgeldin,

Keşke önceden haber verseydin her konuda yardımcı olurduk, hazıra gelirdin.
Renault da bilgi işlemdeyim demişsin, Osman Bey vardır (Osman Şahin-GSM lere bakıyordu sanırsam) benim iyi arkadaşımdır.Bir şeye ihtiyacın olursa yardımcı oluruz mutlaka haber vermen yeter.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+18 küfür içerir dikkat :)

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1433243467588&ref=nf

videonun sonunda bursa motor tabelası var ankarada çok meshur bir video hep dillerde.

ben bilgi işlemdeyim sabahtan aksama pc basında :) major skt dediginiz yer fabrika dısındamı,

koltugu kendimiz yapmıyoruz demişlerdi

Şu videoyu bende merak ettim,neymiş bakalım :)

Major SKT Renault un tedarikçilerinden birisi, Renault a yakın organize sanayi içerisinde bir fabrikadır.