bu site kimlerin tekelinde !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karsıt fikirler heryerde olacaktır burası zaten paylasım forumu herkesin kendine göre iyisi kötüsü olacaktır.Fakat insanlar fikirlerini söylerken bazı sınırları aşmayacak,saygısızlık yapmayacak,sen çok iyi bildiğin bir konu ise sonuna kadar tartısırsın fikrini söylersinki ikna edene kadar,sanal bilgilerden çıkıp somut birşeyler ortaya koyduğun zaman insanları inandırırsın ve yanına alırsın. Arkadaşlarda işte o sınırları ihlal ettiler sebep bukadar basit..Karsıt fikir olunca tabi destekte alınca karsı taraf haliyle sinirlendi ve hoş olmayan seyler söyledi açıkcası dengesiz davranıslarda bulundu ve gereken oldu bunda anormal bir şey yok. Bu yönetim yeni değişti diyebilirim bundan öncede ihrac olan bir sürü arkadaslar var içlerinden bazıları belki yıllardır bu foruma katkıda bulunmus insanlar .Yani anlyacağın ayrımcılık,taraf tutma gibi bir durum yok.

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herneyse burdaki coluk cocuk muhabbeti gercekten cok sıktı 1. ben 27 yasında iş guc sahibi bi adamım 2. buranın gercekten paylasım sitesi oldugunu düsünüyorsanız biraz da karsı fikirlere saygı gosterin
en azından da ogrenin! 3. burda kimse birbirini ikna etmek icin burada degil..ama bakıyorum herkes kralın yalakalıgını yapmakla o kadar mesgulki kimse kral cıplak diyemiyor!! size basarılar ve kolay gelsin ama umarım dogru olmayan fikirlerle arabaları palyacolara cevirmezsiniz..... sewiyeli oldugunuzu dusunuyorsunuz ama sewiyeli olmak kibarca laf sokmak da degildir....

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbool' Alıntı:
herneyse burdaki coluk cocuk muhabbeti gercekten cok sıktı 1. ben 27 yasında iş guc sahibi bi adamım 2. buranın gercekten paylasım sitesi oldugunu düsünüyorsanız biraz da karsı fikirlere saygı gosterin
en azından da ogrenin! 3. burda kimse birbirini ikna etmek icin burada degil..ama bakıyorum herkes kralın yalakalıgını yapmakla o kadar mesgulki kimse kral cıplak diyemiyor!! size basarılar ve kolay gelsin ama umarım dogru olmayan fikirlerle arabaları palyacolara cevirmezsiniz..... sewiyeli oldugunuzu dusunuyorsunuz ama sewiyeli olmak kibarca laf sokmak da degildir....
Yazdıklarını üstüme almıyorum ...

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
e sana konusan yok ztn

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili istanbool burda sorgulamak istedigin net olarak nedir

eger o arkadaşların atılması ise evet çok basit cümleler kurmaya başlamışlardı
benim anlamadıgım herkes fikrini yazar sorunu olan arkadaş aklına hangisi yatarsa onu yapar olur biter ama direk kişiye saldırı neden anlamış degilim

heee deseydinki mjsları neden silinmiş evet hak verirdim sana keşke silmeselerdi ozaman sana daha saglam cevaplar çıkardı o arkadaşların yazdıklarından

şimdi burda konuyu bilmeyenler bir hazsızlık oldugu kanısına vara bilir tabi
ama o arkadaşların mjsları silinmemiş olsaydı durum farklı olurdu

bu arada bu site eger birinin tekelinde olsaydı ben dahil kimseler olmazdı
burası herhangibi bir sohbet yada chet sitesi degil olur olmaz cümleler kuramazsın... konuyu bide böyle düşün

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgılı arkadasım oncelıkle gosterdıgın sakın uslup ıcın tesekkur ederım benım anlatmaya calıstıgımda zaten burada ınsanların dusuncelerını ozgurce sunmasıdır herkes fıkrını sunabılır kımse buna hayır o oyle degıl boyle demez dıyemez! kaldıkı forum modıfıye forum u yanı modufıye nedır sonsuz bırsey bız burada standartları konusmuoruz ki kaldıkı bırı hıc olmadık bı yerde bır sey konusurken aradan skyeye cıkıyor hayır o degıl boyle dıyor kavga cıkartıyor bence burada forumdan atılması gereken bırı warsa oda skyeye dır

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sky arkadasımız dıyorki biz denedık ogrendık boyle bır mantıkla araba mod yapıyorsa o araba hasat olmustur ztn

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pekı gorelım bakalım burası dedıgınız gıbı bır sıteyse benı atmazlar atarlarsa dedıgım dogrulanıyor

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla süper fikir saglama aldın yani kendini bari sen sakin ol

o arkadaşlar alaycı ve küçük düşürücü cümleler kurdular ben takip ettim
biraz hoş görülü oku bide yazılanları tabi silinenleri okudunmu bilmem
ama hoş şeyler degildi

lütfen bu konu kapansın araclarla dostluklarla alakalı konular konuşalım olurmu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...